Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Dr.F.E.R.I. #88 üzenetére

    Az a baj, hogy egy konzol és a rá készülő játékok felesztésekor nem azt kell szem előtt tartani, hogy biztos lesznek sokan, aki, CRT TV-re kötik az amúgy 1080p-t tudó konzolt, hanem azt, hogy sokan bizony azért veszik ezt a konzolt, mert 1080p-ben tud címeket futtatni. Mert én pl. kurvára dühös lennék, ha ezzel adják el nekem a konzolt, aztán kiderül, hogy rohadtul nem tudja és ocsmányak rajta a címek (a PS3 esetében ezt már egyszer eljátszották, ami az ígéretekkel ellentétben már első perctől nem nagyon tudott 1080p címeket futtatni, nagyon kevés kivételtől eltekintve). Ezt nem akarnám még egyszer átélni, ezért sem fogok rohanni a megjelenéskor, majd inkább 1-2 év tapasztalat után. Szívja csak meg az, aki látatlanban beleugrik! Én inkább megvárom, hogy tényleg időtálló-e a gép és azt, hogy kijöjjön belőle a 2., 3., már javított széria, olcsóbban, mint a megjelenéskor.

    Nálam ott az 50"-os nemszar plazma, nem akarok 720p-ben, csökkentett minőségben játszani egy új konzollal, akkor inkább PC-t építek alá.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák