Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz sutyesz96 #74800 üzenetére

    Úgy van minden, ahogy írtad. A használt játékok gond nélkül mennek, a multi általában pass-t igényel, de ha már felhasználták, akkor is meg lehet venni 1-2£-ért a store-ban. Régiókorlát sincs, csak annyi, hogy a DLC-k vásárlása esetén egyeznie kell a játék és az account régiójának, de maga a gép mindent megeszik.

    Szubjektív lista, de amik nekem bejöttek:

    Nathan Drake Collection: az első három rész felújítva (áprilisban jön a negyedik rész).
    The Last of Us: csak emiatt a játék miatt vettem PS3-at, és nagyon nem bántam meg.
    Witcher 3: csak emiatt a játék miatt vettem PS4-et, és nagyon nem bántam meg.
    Battlefield 4: multi miatt.

    PS+-osoknak van még kedvezményes Driveclub, ha bejönnek az autós játékok, akkor azt szokták ajánlani. A másik opció a Project Cars, de a DC sokkal árkádosabb.

    Ha szereted a horror játékokat, akkor ott az Alien: Isolation és a The Evil Within, a Bloodborne pedig emellett kőkemény is. Lopakodós cucc a Dishonored, a Metal Gear Solid V, és valamennyire a Metro Redux is (két játékot tartalmaz a pakk).

    Nyílt világú a Far Cry 4, az Assassin's Creed: Syndicate és a GTA V is.

    Teljes árú játékot szerintem digitálisan nem éri megvenni, csak amit biztosan sokat fogsz játszani, ellenben az akciókra érdemes odafigyelni, most is több fut párhuzamosan, és úgy be lehet szerezni játékokat a használt áruk alatt.

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák