Új hozzászólás Aktív témák

  • trufa12

    addikt

    válasz DM-Fan #62 üzenetére

    Fan bácsi hát nem vagy 1 ps4 fan.
    Egyébként ugyan mind1. Én is ezer éve benne vagyok , számtalan pc, xbox , ps
    psp.
    mindig ez volt. minden hamar elavul.

    1 dologgal értettem 1 et, külföldiekhez mérik ezeket a dolgokat nem hozzánk :)
    EZ iTT AZ IGAZSÁG a többi csak bla bla.
    1 pc is amit össze rakunk max 2 évig de már ha megnézzük addig sem időt álló .
    Szinte már 2 havonta jönnek az újdonságok...

    szóval ez magyarország. Itt nem kell ezzel foglalkozni itt igazán 2 év múlva fog beindulni a ps4 :D
    venni kell ps4 et , 1 jó pc t ennyi
    és akkor mikor mire lesz valami.a ps4 marad, a pc-t csak ránc felvarrni kell ha már meg van 1 jó alap.

    egyébként játékok terén , olyan játékot készítenek rá amilyet akarnak , a hardver elég és modern ezen már bármit el lehet készíteni csak úgy kell optimalizálni , pont itt a lényeg hogy 1 pc .
    és simán úgy fognak rá programozni hogy mikor pc ben már ezek a hardverek filléresek lesznek
    ugyan azt a színvonalat fogják hozni ps 4 ben mint a 3 év múlva majdnem csúcs pc k
    el tudom ezt képzelni.
    És ha még a közép szerű címek nem is lesznek olyan szépek, de majd az excluzivok azok mint most is akkor is ütni fognak.
    a konzolt egyébként is azok viszik előre.

    Már most szép előre lépés ez amit kiadnak rá, de ahogy halad szebb lesz a ps4 játékok java is.
    meg lehet nézni azért 2006 os ps3 játékot meg 1 mostanit , azért szebb lett és a hardver mit sem változott. és ha távolról nézzük akkor mai szemmel sem csúnya a grafika. legalábbis az összkép viselhető

    meg lehet nézni 1 ps2 őt :) mekkora a különbség és máris szebbnek tűnik a ps 3 :)

    én nem aggódom a ps4 felől. szerintem simán 5 évig húzza majd , de lehet ezt is kitolják 7 re .) bár kétlem mert a ps3 at is 10 re tervezték és 7 lett belőle,szerintem a ps4 5 éves ciklust fog megérni.
    az is lehet a sony kihal és az xbox vinni fogja az egészet :)

    ezt is eltudom képzelni mert most is ps 3 vs xbos 360 , a box szerintem nyerőbb :) jobban jött ki a végére.
    lassú de biztos a microsoft .D

    Egyébként a super slimem teszi a dolgát halkan gyorsan és csendesen, nem értem miért gagyibb mint a slim..
    Meg a másik később a ps 3 om olyan olcsó lesz boltból 25 ért lehet majd venni , így miért kellene vissza felé kompatibilisnek lennie a ps4-nek. amíg ez az idő eljő azért 1 karbantartott ps 3 ki bírja. utána meg fillérekért kapni már , mondjuk nem mintha már a mostani 3-50 ezres ára nem fillérnek számítana.

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Új hozzászólás Aktív témák