Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz DM-Fan #57 üzenetére

    Nem tudom, de én nem terveztem eladni a PS3-am, továbbá a Sony kénytelen lesz csökkentei a SuperSlim árát, mert máskülönben a kutya sem fogja megvenni, ha egy PS4 120-130-ba fog kerülni, míg az meg 80-ba. A hozzáállásuk valóban nem a legjobb, de én nem panaszkodom. A PS-emre tekintve, ez lazán ki fog még bírni jó pár évet, mert még a PS1 is üzemel, pedig nyüstölve van rendesen és a PS2 is köszöni, jól van. És mind első generációs.

    A túlhype-olt PC résszel meg nem értek egyet. Attól mert még x86 (szerintem x64, ha már AMD), nem lehet egy kalap alá venni a számítógépekkel. Kapunk egy erős nyolc magos processzort, sok, nagyon gyors, nagyon nagyátviteli sebességű memóriát és egy erős GPU-t - ami egy lapkán fog helyet foglalni a CPU-val, ami egy nagyon, de nagyon erős APU-t eredményez, tehát a belső kommunikáció ennél nem lehetne jobb. Nagyjából 2014-ben lehet majd ehhez közeli hardvereket venni PC-hez és még mindig megvan a PS előnye, hogy közvetlen a hardverre fejlesztenek. És lesz rengeteg exkluzív cím és PlayStation Plus. Nekem nem kell ennél több.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák