Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz bandi0000 #4688 üzenetére

    Hát pár bolt nagyon mondja hogy nem lesz csak ha előrendeled, dehát ez az érdekük... Az meg hogy ez mennyire igaz, azt itt biztosra szerintem senki nem tudja... Nekem az a sejtésem hogy azért lehet majd találni ha nem rendeled elő akkor is...
    Én is bundlet rendeltem, mert KZ-t amugy is megvettem volna, + 1 joyt is (bár kéket akarnék...) és ha ezeket összeadod pont kijön a bundle ára, így ingyen hozzácsapják a kamerát... Annak mi értelme lehet:
    Ha szoktál videót streamelni, ezzel megteheted azt h a játékot streameled és valamelyik sarokba odateszed a képet hangot rólad
    Ha érdekelnek Augmented reality-s játékok, amikből talán valamikor lesz értelmes játék, eddig sztem még nem született meg egy sem
    Ha szeretnél ps-es haverokkal videochatelni - asszem ezt lehet majd...
    Ilyen senkinek nem kellő funkciók sztem miszerint felismeri a kamera h ki ül a ps elött és abba a profilba lép bele - bár fater s gyerek közösen használja lehet jó ez...
    Biztos lesz majd pár játék ami kihasználja amúgy, de egyelőre még nincs ebejelentve egy sem... Illetve octodad (zseniális játék lesz :D) mondta h foglalkoznak egy esetleges kamera funkció beletételén...

    (#4689) ted_mosby Ha magyarba laksz és fontos a könnyű és gyorsabb gariztatás, magyar boltból venném ahol adnak mellé hivatalos garanciát.. Pl Ksz, Kv stb...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák