Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz bandi0000 #4479 üzenetére

    Sőt, ahogy elötted szóló kollega is írta, youtobeon ki tudja milyen forrásból ki tudja milyen rögzítés után még rá is tömörít... Valamint a vga ami a pc-ben volt kb 100.000. És ebből rögtön 2 is van benne és más komponenst még nem is tettünk akkor bele :D Valamint oké hogy ismerős x86os architektúra, de lowlevel hozzáférési programozást meg kell tanulniuk azért itt is, meg amúgy is pl a közös gddr5 ramot stb stb, szóval még ki kell ismerjék, ráadásul ez egy metaplatform játék ami ilyen aktuális és köv gen közötti átmenet, 1-2 év múlva sokkal többet ki tudnak majd belőle préselni még a multik is, pláne az exklúzívok. Arról nem is beszélve hogy ez a grafika is már simán a kurvaszép kategória, persze mindig lesz szebb jobb de ez már eléggé elfogadható szont szerintem, még az xbox1é is... Azért élsimítás ráférne még mindkét konzolra, de a többi baba, előzetes pletykák alapján rosszabra számítottam sokkal ,ez a szint 900pben 60 körüli fps-el teljesen ok (framedropoknál 45-50 körülivel ps4nél!) Singlebe ráadásul akár a 30 körüli értékre is optimalizálhattak volna, ahogy ma divat, és akkor kicsit több fért volna ki a csövön (esetleg egy kis + élsimítás:D?)

    Szerintem launch multi címtől ez a szint több mint megnyugtató! Aki azt gondolta hogy ebben az esetben egy bika pc-t lenyom ami 2-3x annyiba kerül az nem tudom mit szed. :D

Új hozzászólás Aktív témák