Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz gyuribácsi88 #4295 üzenetére

    Gyors válasz:
    PC-n Steamen 150 játékom van...ez mind digitális, egyáltalán nincs dobozos játékom. A PS3-on 10 db dobozos van, a többi digitális (főleg Plus-os) már ezektől is herótom van, hogy pakolgatni kell, meg ha mással akarok játszani, akkor lemezt kell cserélni. Fiókot kihúzni, kikeresni, kivenni, berakni...karcolódik, leesik, porosodik, helyet foglal, nem olvassa, olvassa...arról nem is beszélve, hogy PC-n felkapom a notit, elutazom a világ másik felébe, bekapcsolom a gépet, és játszom a 160 játékom bármelyikével...ha dobozos lenne, akkor cipelném magammal? Ugyan már...

    Amíg 10 játéka van az embernek, vagy erre van berendezkedve az egész élete, addig jó móka a dobozos, nekem is volt szép nagy PC-s gyűjteményem fémdobozzal meg gyűjtőivel 100+ játék. Aztán szépen eladtam és megvettem digitálisan...sokkal kényelmesebb, sokkal jobban átlátható, és azóta 10x jobban meggondolom, hogy miért adok pénzt, nem veszek meg minden sz@rt, mert tudom, hogy ez "örökre" szól. Mondjuk PC az annyiból más, hogy ott nem 1, és nem 2 10+ éves játékom van...konzolon ezt megcseszheted, mert a 2003-as játékokkal nem igazából fogsz PS4-en játszani, az tuti...

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák