Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz Def26 #3818 üzenetére

    Az valóban eltünt :F

    #3777 GazRic értem a hozzáállásod, és egyet is értek egy szintig. Én (is?) programtervező informatikusnak tanulok, ha tetszik ha nem ismerni kell ezt azt és szimpatikus a Microsoft sok szempontból, pl. MSDNAA új nevén Dreamspark. Ettől függetlenül kicsit eltértél az objektivitástól szerintem, a PSN nem hinném, hogy olyan sokkal lassabb lenne, annyival instabilabb (most volt 1 incidens, hát na..), drágábbról nem tudok nyilatkozni, a patch folyamat pedig szerintem kb. mindenhol hasonló.. Ezek alapján dönteni szerintem eléggé olyan dolog, hogy te már eldöntötted előre, és most érvekkel próbálod alátámasztani azt, ami csak egyéni preferencia..
    Az viszont egész biztosan hülyeség, hogy "minek vegyél simát, úgyis szar, jön a slim". Ez is már 1000x kitárgyalt téma, de a mostani generáció óta eltelt 6-7-8 év, kiadtak többféle verziót, fejlődött a gyártástechnológia stb stb... Egyáltalán nem biztos, hogy az első széria szar lesz. Ha mégis, egyáltalán nem biztos, hogy a PS4 lesz szar, vagy csak a PS4. A tendencia egyébként azt mutatja, hogy a későbbi verziókat még butítgatják is :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák