Új hozzászólás Aktív témák

  • MerLinh

    senior tag

    válasz front3r #36742 üzenetére

    Nos én megnéztem az ordert, meg az until downt, a bloodborne az nem érdekelt =)
    Hát az úgy kezdődőtt hogy az előttem lévőnek lefagyott az order, én bezártam újra inditottam a játékot, mire szolt az egyik csákó hogy ne lépjek ki, mert nem a gépen van a játék hanem szerveren =)
    No de a lényeg, az Order egész jó játéknak tünik, a grafika sztem szép, bár kicsit gumihatásúnak érzem a karakterek arcát és ez igaz volt a until downra is. Mozi képarány volt...viszont az cutscene és a játék között semmi különbség nem volt, én sztem több volt mint 30 fps, a stabil 60nat nem tudtam így hirtelen megállapítani picit akadozott, de mivel csak a távoli tesztről van szó és sajna elég rövid pár perc kb, ahhoz képest meg jó volt. Az until down is jó így első ránézésre, grafikája nem olyan szép az orderhez képest. Viszont az lesz jó, hogy minden karakter kb kinyirhatsz vagy megmenthetsz, tiszta mozi =)
    Befogom mind a 2 játékot szerezni szerintem.

    Dragon Age-t én pcre vettem meg az csak 11k =)

    [ Szerkesztve ]

    A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

Új hozzászólás Aktív témák