Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz Tdizsolt #226821 üzenetére

    Soha nem szántam rá ennyi plusz pénzt kizárólag egy játék típusra, hogy extra kiegészítő (főleg, hogy egy jó élményt adó kormány elég drága). Csak Kinect-re ruháztam be, azért arra sok, és sokféle játék volt (szerintem gyerekeknek is a legjobb). Esetleg az árnyalhat a képen, hogy meglepő módon (mintha a Forza4-ben nem lenne) a GT-ben van mozgásérzékelős irányítás, a kontrollert csavargathatod. Nem kormány, de egész jó kompromisszum :)
    Gyerekeknek az Unravel-t majd ki ne hagyd, egy kis csoda, a 2. rész ráadásul co-op.
    De poén lehet velük a Plant vs Zombies világában lövöldözni is. Ha van EAAccess-ed, ezek benne is vannak. Az LBP3 milyen a játékmenete? Aranyosnak tűnt már a korábbi generációban is :)
    syler123: elég jól sikerültek a korábbi Uncharted-részek is, és szeretem a jó falatokat a végére hagyni, én biztos sorban játszanám őket:)
    Távolabbi kapcsolat, de a Detroit előtt pótlom a Heavy Rain-t, és a Beyond Two Souls-t is, valószínűleg fejlődött a az alkotó Quantic Dream, a legjobb jöjjön később.
    GT Sport-ot fogtam kétezeröccázé, inkább ez.

Új hozzászólás Aktív témák