Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    válasz Dvix #220022 üzenetére

    Nem feltétlen. TV topikban általános felhasználásra és filmnézésre tudnak ajánlani. Ha PS-hez is szeretnél tv-t, akkor érdemes a PS topic-ban is rákérdezni. Szerintem ezzel semmi gond. Én is rengeteg filmet/sorozatot nézek, de PC és PC játék is megy nem gyengén! Ezért választottam olyan tv-t, ami még belefér a keretbe és minderre a lehető legjobb választás.

    WH40K játék a jövőben...nincs jó hírem. Necromunda Underhive Wars az egyetlen, ami készülget, de folyamatosan elhalasztják és a fejlesztők is kussolnak a hivatalos fórumon. Nem tudom, hogy valaha megjelenik-e. Adeptus Titanicus: Dominus a másik, ami jelenleg korai hozzáférésű játék. Pár ember hegesztgeti, nem tudom elkészül-e. A Space Marine 2 bebukott sajnos a THQ anyagi problémáival. Eredetileg trilógia lett volna, de a THQ elpasszolta a Relic Entertainment-et a SEGA-nak és a jogok visszaszálltak a Games Workshophoz. Hatalmas szívfájdalom!!!!! :O :O :O Ahogyan a Dark Millenium MMO elkaszálása is az volt!!! :W [link]

    Ilyen szép avatar-t az avatar készítő topic-ban rajzolt nekem egy kedves fórumtárs az általam küldött kép alapján. Sok éve volt. Moderátoroknak kell jóváhagyni meg bizonyos számú hsz-el kell rendelkezni. Nem tudom most jelenleg mi a feltétele...

Új hozzászólás Aktív témák