Új hozzászólás Aktív témák

  • mcwolf79

    veterán

    válasz krx21 #208 üzenetére

    Ráadásul a használat 50%-ban tuning és tesztelés, frissítés, karbantartás ment...

    No offense kollega, de ez a te birkaságod (már bocsi). Senki sem tartott pisztolyt a fejedhez, és az ex-gépedet elnézve semmi szükség nem lett volna rá.
    Én mióta beállítottam a procit 4 Ghz-re egyszer sem voltam a BIOS-ban (bocs most voltam mikor tettem fel a WIN8-at,átállítani a Boot sorrendet). Utána csak használni kellett a gépet. Hébe-hóba VGA driver-frissítés, oszt csókolom. Az update-eket megcsinálja magának a gép, nem kell semmit csinálni. A szoftvereket is egyszer kell felrakni, és a legtöbb már frissíti magát. Csak használni kell a gépet. Tény hogy konzolt egyszerűbb használni, de ez a PC "germózás" annyira azért nem nagy katasztrófa, mint ahogy egyesek beállítják.
    Ez csak nagyon régi fals beidegződés, hogy a PC nem áll másból, csak setup bújkálásból. Az meg ha valaki kényszert érez rá, az nem a PC hibája.
    Mióta megvan a 2. GTX680-am meg minden fel max-ra,és jöhet a menet :DDD Még csak sakkozni sem kell, hogy mit vegyek lejjebb ,hogy meglegyen a 60 frame. Bár a Crysis 3-at leszámítva 1 VGA-val sem kellett annyira vesződni vele.

    De amúgy hajrá, remélem bejön a számításod a PS4-gyel. Bár nekem így PC után kevés lenne a fejlesztők által megcélzott 30 fps :(

    [ Szerkesztve ]

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Új hozzászólás Aktív témák