Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    válasz danielgalaxy #206597 üzenetére

    Szerintem a generáció legjobbja a Persona 5, utána picit lemaradva jön a DQ XI. Azért érdekes, hogy a DQ a szokásos elemeket használja, nem akar hiper szuper újdonságokat alkalmazni. Itt max a grafika volt újdonság, ami a sorozat legszebbjének mondható. Mégis a története mindig elvarázsol, a gép elé szegezi az embert.

    Más: Gyererekek június vége óta szabin vagyok, és maradok is augusztus 21-ig. De életemben ilyen keveset nem játszottam. Asszonypajtás minden nap kitalál valamit, így estére már erőm sincs játszani. Mielőtt valaki rosszra gondol, sajnos nem a káma-szutra leckéit vesszük át, hanem a lakásfelújítás rögös lépéseit :) Ma volt erőm végigrágni a +1000 hozzászóláson. Látom volt itt minden mint a búcsúban... Jó sok vita, ideiglenes kitiltás, hozzászólás törlés. Én csak annyit mondok: szeressük egymást gyerekek, van elég gyűlölködésa világban. Itt a nyár élvezzétek... Detroit meg hatalmas, hogy bekerült a ps+-ba, igaz megvettem, de akkor is, óriási dolognak tartom, és örülök neki. Ja, picit még toltam a The Surge játékot, k. rva anyját a második bossnak :)

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák