Új hozzászólás Aktív témák

  • Rigormortiis

    addikt

    válasz hombre[EU] #206293 üzenetére

    Nem. Elég kicsi a térkép, és nincs sok küldetés sem, ami viszont van, az mind ki van dolgozva. Ahogy a környezet is. Párszor meltattam már itt a játékot, de olyan epikus harcok vannak benne, mint sehol máshol, köszöngetően a durván fejlett és tanítható ai-nak. Egy picit kopottas a megjelenítése, de ez senkinek ne vegye kedvét, hatalmas királyság a játék, ennyi pénz pedig nem tétel érte.

    Piszok látványos és hangulatos, ahogy a csapatunk összedolgozik, és nagyon jó története van! Kihívás is van bőven hála Bitterblack Isle-nek...

    Az előző generáció magasan legalulertékeltebb játéka.

    Amikor megjelent a remaster verzió, gyorsan beletettem 3 végigjatszást (nem veszesen hosszú), annyira magával ragadott, ismét...

    De mondok egy példát, miért olyan hangulatos az egész...elmész valami romok közé, ott betámad egy ogre, a szél tépi körülöttünk a fákat, villámlik, dörög, iszonyat epic és szép zene szól alatta, miközben az ai által irányított társak rávetik magukat: az íjász felmászik az oldalán, és a szőrébe kapaszkodva döfi a bökőjével, a magic archer távolról b.ssza rá a mágikus szarjait, miközben a másgus iszonyat látványos villámkorbáccsak üti, ahol éri, mi pedig tankoljuk.

    Ilyet még nem láttam mas játékban, és tényleg...vegyétek!

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Új hozzászólás Aktív témák