Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-04 15:35:21

GAMEPOD.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#163701) penge111 válasza #95558144 (#163700) üzenetére

penge111
(őstag)

Jó az új avatarod!

PSN: Dragonmage1980

(#163702) Droughert válasza #95558144 (#163669) üzenetére

Droughert
(tag)

Mondjuk most nincs igazad, mert a Fortnite pontosan úgy működött, hogy mindegy volt, hogy min játszottál, teljesen átjárható volt a platformok között. Mikor PC-n játszottam, kiléptem quest közben, beléptem PS-en, ahol a félbehagyott pc-s partiba csatlakozott be automatikusan és onnan folytathattam mindent ahol abbahagytam. Nem tudom, hogy azóta mi változott, mostanában nem indítottam el, de a megvásárolt szoftverkulcs aktiválható volt PC-n és Playstation rendszeren is, nem volt különbség közöttük. A meglévő PC-s accodat hozzá lehetett linkelni a PS acc.hoz.

(#163703) FIREBLADE78 válasza tothl (#163618) üzenetére

FIREBLADE78
(addikt)

Nincs spot,nincs kill camv( vagyis részben). Nem látod honnan lőnek. Ha egyedül játszol,akkor 100%,hogy halott vagy. Simán eldurrogtatod a lőszert. Assaultnál van 2 tárnak megfelelő. Vicc. Valszeg javítanak rajta,de nem tudom elhinni,hogy drasztikus változás lesz. Hangefektek jók. Grafika sztem fos,de még lehet jobb. Remélem gatyába rázzák novemberig.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon ikx, Cube aim disc 26

(#163704) bghistvan válasza GhostPetya (#163695) üzenetére

bghistvan
(senior tag)

Köszönöm a részletes infókat, valóban orbitális helyesírási hibát követtem el a címre való tekintettel( telefonról írtam és aktív a helyesírás funkció),ilyen súlyosan nem szoktam vétkezni :)
Köszi,majd bekukkantok a topikba! :)

[ Szerkesztve ]

(#163705) Def26 válasza penge111 (#163701) üzenetére

Def26
(félisten)

össze lehet téveszteni zolaa -val. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#163706) GhostPetya válasza bghistvan (#163704) üzenetére

GhostPetya
(addikt)

Nincs azért ekkora gond. :DDD Csak nagyon sokakban rosszul van meg a játék címe, nem árt ezért helyretenni a dolgot. :K

Gyere csak, vagyunk ott egy páran, valószínűleg minden egyéb kérdésre tudunk választ adni a játékkal kapcsolatban.

七転び八起き / Legutóbbi AMV -m: https://bit.ly/2Tdzcwm / Legjobb CoD BO IIII meccseim: https://bit.ly/2TcYDya

(#163707) #20844032 válasza FIREBLADE78 (#163703) üzenetére

(törölt tag)

Van spot, csak nem sticky, mint korábban. Előnye is van, meg hátránya is, még tanulom én is a kezelését, de nem tartom rossznak. Killcam részben van, jó-rossz...ezen lehet lamentálni. Assaultfegyó, meg úgy egyáltalán ezek ilyen base szarok, nem lehet látni mi lesz mögötte a retailben. Ezek mind-mind olyan dolgok, amik ezerszer lesznek csavargatva megjelenés után is, a mostani állapot tökéletesen irreleváns.A hátrahagyott itemek viszont kifejezetten faszák.
Nem tudom, én egyedül nyomtam, nem haltam meg. Vagyis de, de azért elég jó k/d-vel ment null pályaismeret mellett. A bétára belőtt harcmodor szerintem egészen oké. Nekem a graf tetszik, bár az is tény, hogy mindkét platformon tolom, a másik oldalon szemmel láthatóan jobban néz ki, jobban fut, de ami megmagyarázhatatlan: kb fele a töltés ideje (nem felkapni a vizet, nem hangulatkeltésként írom, kizárólag a tapasztalatokat). Valahogy ez a béta ps4-re nem sikerült jól, gondolom megjelenésre kireszelik, meg szokás szerint majd azután fél évig megy a baszakodás.

(#163708) ProEvoFan

ProEvoFan
(veterán)

Aki a dobozos Pókember mellé megszeretné venni a három dlct egyben, annak van már rá lehetősége.
Spider-Man: The City that Never Sleeps 6000 forint.Nem is vészes, így annyi, mint ha digitálisan vennéd a delux editont, csak ugye a lemezt később eladhatod.

PSN ID: ProEvoFan_hun

(#163709) .LnB válasza ProEvoFan (#163708) üzenetére

.LnB
(félisten)

Ez nem csak egy dlc? Három?

Homo Ludens

(#163710) ProEvoFan válasza .LnB (#163709) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

Nem.
Ez--->Spider-Man: The City that Never Sleeps --> a gyűjtőneve a három dlcnek.
Tudom, kicsit zavaróan van tálalva.

(#163711) saelin

saelin
(veterán)

Kitoltam a Fist of the North Star demóját... Ez a játék csúnya, de annyira mintha ps3-ra készítették volna alapból, a harcrendszere bugyuta, az irányítás irritáló és még sorolhatnám. Ez a demo nem hogy vásárló csalogató, hanem intő jel! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#163712) batai15 válasza ProEvoFan (#163708) üzenetére

batai15
(veterán)

Köszi ezt nem tudtam.,majdnem meg vettem így a lemezes kiadást.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#163713) kriszpontaz válasza #20844032 (#163707) üzenetére

kriszpontaz
(veterán)

Addigra szépen bezuhan az ára mint a Battlefront 2-nek is bezuhant. Muszáj lesz csökkenteniük mivel nincs Premium Pass, nincs honnan lóvét meg játékost bevonzani. De remélem nem szólom el magam ha azt mondom hogy ezt is otthagyják majd a játékosok egy idő után, PP híján meg elenyésző tartalom jön hozzá mivel nincs mibű megcsinálni.

(#163714) EczkE válasza #20844032 (#163707) üzenetére

EczkE
(addikt)

Bf1-hez kepest igy is fenysebesseggel toltenek be a mapok. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#163715) Carlos Padre válasza wesder (#163644) üzenetére

Carlos Padre
(addikt)

De most őszintén, xboxosokon kívül ki a fene akar xboxosokkal és PC-s csiterekkel játszani? Akinek meg ez a perverziója az élje ki xboxon.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#163716) wesder válasza Carlos Padre (#163715) üzenetére

wesder
(veterán)

Értem, tehàt akinek nem PS-e van, az nem méltó arra hogy PS-esekkel jàtszon. Az még oké hogy a PC-s "csíterekkel" nem akarsz jàtszani, de egy Box vagy Switch felhasznàló mivel is lesz kevesebb a szemedben? :U

Fortnite Skin/V-Bucks eladó. Érdeklődni privátban.

(#163717) #87082240 válasza #20844032 (#163707) üzenetére

(törölt tag)

Eddig nálam is pozitív csalódás a játék. Pörgőssebb mint BF1, több taktikát követel. Jól kell menedzselni a lőszert, ennyi. One X-szen jól néz ki, nincs lag, szinte azonnal tölt következő mapra.

(#163718) marilllyo

marilllyo
(Topikgazda)

Engedjük el ezeket a dolgokat srácok! Uncsi már tényleg! E-kanászodtok itten nekem...

Eladó: Shadow of War Definitive Edition (PS4)!!!! PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#163719) Rigormortiis válasza #20844032 (#163682) üzenetére

Rigormortiis
(őstag)

Esküszöm, nem értem, miért akkora gáz, hogy nem lehet a retkes Fortnite accountot ps-en is használni.

Amíg boxon bfeztem, nem zavart, hogy nem találkozom ps-es és főleg pc-s játékosokkal. Igazából azt is megemésztettem, hogy ps4 vásárlás után újra meg kellett vennem a bf4-et prémiumostul sőt, kvázi buktam a majd' 140es profilomat is, és 0-ról kellett kezdenem.

Nem zavart, mert tudtam, hogy ez így működik és kész.

Most miért olyan nagy hír, hogy a Fortnite-ben sem lehet átvinni a profilt/játékállást?

Lumia 800 --> Lumia 925 --> S7 Edge

(#163720) Nayrobi válasza Rigormortiis (#163719) üzenetére

Nayrobi
(őstag)

Mert végre valamibe bele lehet kötni. És még a gép is hangos.

(#163721) wesder válasza Rigormortiis (#163719) üzenetére

wesder
(veterán)

Mint írtam azért, mert az Epic azt mondta hogy ez egy olyan jàték lesz, amit egyszer kell megvenned, és bàrhol jàtszol vele. Csak ennyi a gondom. Nem kell velem egyetérteni. Minden platformon működik a migràció, csak itt nem mert "Jajj meg kell védeni a jàtékosokat a csúnya gonosz Xboxosoktól" meg a "A PS-en legjobb Fortnite-ot jàtszani" bullshit miatt itt ez nem működik.

Nayrobi
Pont le$z@rom hogy milyen hangos a gép, vagy hogy milyen a con, amit hozzà adnak. Az sem érdekel hogy nincs CrossPlay. Itt egyedül azzal volt gondom hogy nem úgy műkõdik a program, azt ahogy az Epic elképzelte, mert a Sony beintett.

[ Szerkesztve ]

(#163722) ProEvoFan válasza Rigormortiis (#163719) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

Nagy hűhó a semmiért.A piaci pozíció győztese azt csinál amit akar.Nincs rászorulva senkire.Sok multis játékban többen vagy közel annyian játszanak ps4en, mint PCn/xboxon összesen...
A sony arogáns emiatt?Ugyan.Az xbox lenne fordított helyzetben, kb ők is méghogy látnák a piacot meg a tennivalókat és így a stratégájuk is eltérően más lenne, mint jelenleg.
Szerintem az ilyen egyszerű.

Meg különben is.Pénteken támad Pókember.Inkább azzal játszatok, ne a Fortniteal ;)

[ Szerkesztve ]

(#163723) seniman válasza ProEvoFan (#163722) üzenetére

seniman
(addikt)

Kukába való a többi royal battle bohóc játékkal együtt. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#163725) GhostPetya válasza Cobra652 (#163724) üzenetére

GhostPetya
(addikt)

Örülök hogy egyezik a véleményünk. :K

Hol vetted a T-GT -t, és mennyiért ha szabad kérdeznem? Odáig jutottam hogy nagyon szeretnék egy kormányt mert azt amit el lehet érni kontrollerrel, úgy gondolom, elértem. Kanapéból játszok, így viszont nem tudom, mennyire megoldható a kormánnyal való játék.

Szerk.: Ohohó, most nézem, T-GT 200K környékén kezdődik. :DDD Akkor ilyen kormányom nem lesz.

[ Szerkesztve ]

七転び八起き / Legutóbbi AMV -m: https://bit.ly/2Tdzcwm / Legjobb CoD BO IIII meccseim: https://bit.ly/2TcYDya

(#163726) gianni85 válasza GhostPetya (#163725) üzenetére

gianni85
(veterán)

Kell hozzá egy wheelstand pro, aztán mehet a játék kanapéról is

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc

(#163727) seniman válasza GhostPetya (#163725) üzenetére

seniman
(addikt)

Annyiért megkapod a G29-et shifterestől,állványostól meg még játékra is marad.

(#163728) SAABPEPE válasza Deck (#163663) üzenetére

SAABPEPE
(tag)

A kettő között az a különbség hogy a kezdő csak kör vagy x kér mikor forró a helyzet a haladó már komolyabb mert ott már kontrollert is forgatod a kezedbe az irány mellet és nem mindig egyszerű le reagálni gyorsan a helyzetet :) .

(#163729) k04k0s

k04k0s
(csendes újonc)

Sziasztok,

Egy pár napja olvasgatom a topicot, de nem találtam hasonló kérdést:

PS4 Pro-t akarok vásárolni a következő pár héten belül, és a következő lehetőségeket találtam:
Mindenképpen újat akarok, a legolcsóbbat egy monori bolt rakta ki 114-ért jófogásra. Tud esetleg valaki valamit a boltról? Megérné ez, vagy nem tűnik túl biztonságosnak?

A második lehetőség amire gondoltam konzolokszervizéről, akik hivatalos sony partnerek, 128-ért, itt viszont az összefoglalóban látott porosodós képek alapján gondoltam a plusz 1 év garira 7500ért érdemes lehet?

Egyéb észrevételeket, tanácsokat szívesen fogadok!

(#163730) seniman válasza k04k0s (#163729) üzenetére

seniman
(addikt)

A Fullgame-nél a hirdetett termékek nem mindig tükrözik a valós kínálatot.Tehát érdeklődsz egy jóáras termékre,ami természetesen nincs raktáron,de ne aggódj,a másikból van,persze drágábban. :))

(#163731) RangerFox válasza SAABPEPE (#163728) üzenetére

RangerFox
(Topikgazda)

Így van, kicsit interaktívabbá teszi a játékot, ami nagyon jót tesz neki. Én nem kezdeném el easyn..

Amúgy nagyon erős pillanatai vannak a Detroitnak, felejthetetlen élmény játszani vele :K És a soundtrackje is nagyon jó!

(#163732) wesder válasza seniman (#163723) üzenetére

wesder
(veterán)

Még szerencse hogy nem a BR miatt van meg. :) Nem az én műfajom, agyf@$zt kapok tőle.

(#163733) Rigormortiis válasza wesder (#163721) üzenetére

Rigormortiis
(őstag)

Ha a Sony arrogáns, akkor nem értem, miért nem google play-en jelent meg a droidos verzió :D

Vagyis értem, nyilván nem akarják, hogy bármennyit is fizetniük kelljen a google-nak, viszont így, hogy úgy fogalmazzak, hianyzik részükről az erkölcsi alap, hogy bármivel is a Sonyba állhassanak.

De lényegtelen az egész, ebből a br őrületből kimaradok, nem az én világom, csak nehogy egy nap pc-sekkel eresszen majd össze az éppen aktuális kedvenc ps-re megjelenő kompetitív lövöldém.

Lumia 800 --> Lumia 925 --> S7 Edge

(#163734) bghistvan

bghistvan
(senior tag)

Tudnátok abban segíteni,hogy a HDMI kábelt a tv bemenetei közül ugye a DVI/MHL-be kell dugni?
(ezen a tv-n nem volt anno a box,és nem emlékszem a régiben hová csatlakoztattam)

[ Szerkesztve ]

(#163735) wesder válasza Rigormortiis (#163733) üzenetére

wesder
(veterán)

Nem a BR rész miatt akartam jàtszani PS-en.
Elengedtem a témàt. Marad a többi platform, csak nem volt kedvem àtülni a PS elöl.

(#163736) Carlos Padre válasza FIREBLADE78 (#163703) üzenetére

Carlos Padre
(addikt)

Szerintem nagyon jó így, sosem értettem mi a jó a metró és lockers mapokban. Itt vagy megtanulsz okosan játszani, fedezékből fedezékbe mozogni vagy hamar el fogod felejteni ez a játékot. Lőszert meg kb minden hulla mellett találsz, plusz a lőszerrakásokban.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#163737) javorszky

javorszky
(tag)

Sziasztok!Tudnátok segiteni a 140 cm-es tv-én miért csak 120 cm-es kockába megy a God of War,meg a Grand Turismo sport?A többi játék tokeletes méretbe megy.

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#163738) marilllyo válasza javorszky (#163737) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

[link]

Eladó: Shadow of War Definitive Edition (PS4)!!!! PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#163739) troland26

troland26
(őstag)

Lehet butaságot kérdezek , de a kontroller jack -je mono hangot ad ki ? Kipróbáltam két fülhallgatóval is és mindkettőnél csak az egyik hangszoró szól ... ( haverral beszélgettünk játék közbe )

(#163740) bandi0000 válasza troland26 (#163739) üzenetére

bandi0000
(nagyúr)

hosszan nyomod a ps gombot akkor ott az eszközöknél van egy ilyen opció, fejből nem tudom mi de nézd meg azt

PS4: bandimnc && Xbox One: bandymnc

(#163741) javorszky válasza marilllyo (#163738) üzenetére

javorszky
(tag)

Köszönöm szépen!!!!

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#163742) FollowTheORI válasza kriszpontaz (#163713) üzenetére

FollowTheORI
(nagyúr)

Cserébe valszeg évente jön majd valami... vetésforgóban, mint a Call of Duty-k. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/XBOX: FollowTheORI / BF V Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#163743) BigBoss91

BigBoss91
(csendes tag)

Sziasztok!

Tegnap este sikerült beüzemelni a gépet. Ez valami eszméletlen :D
Ami apróság, viszont tökre teszik, hogy a gép alján lévő "talpak" az X, kör, négyzet és háromszög. :B
UC4-el játszottam egy keveset, hát leesett az állam. Még nagyon az elején vagyok börtönös résznél felmásztam a toronyba és megszereztem a keresztet, de a torony aljánál megálltam pár percre gyönyörködni a látványban.

Samsung KU6000-es TV-m van, érdemes bekapcsolni a játék módot?

PSN ID: SnakeEater9882

(#163744) kriszpontaz válasza BigBoss91 (#163743) üzenetére

kriszpontaz
(veterán)

Samsung KU6000-es TV-m van, érdemes bekapcsolni a játék módot?
Azzal kellett volna kezdeni :D. Kisebb az input lag (képjavító eljárásokat kilövi, de PS-nél nincs is rá szükség).

(#163745) gianni85

gianni85
(veterán)

A ~2000Ft-os áron beneveztem a ME:Andromeda-ra, és tegnap végeztem vele. Akinek tetszett az eredeti trilógia, az hagyja figyelmen kívül a negatív visszhangot a játék körül, és ugorjon bele a következő leárazáskor, mert simán hozza a trilógia szinvonalát, mind történetben, mind játékmenetben. Megint egy játék, amit az EA a f@sságai miatt kinyírt :( Hagytak volna még időt a fejlesztőknek a bugfix-re, elkerülik a sok negatív kritikát, és ebből is kialakulhatott volna egy nagyon jó trilógia. Remélem egyszer még folytatják.

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc

(#163746) penge111

penge111
(őstag)

Az új leárazok között talált valaki értelmeset, én csak a Persona 5-öt találtam, de már Ps3-on kipörgettem anno. Még a Samurai Showdown játékon vacillálok, gyerekkoromban, az egész zsebpénzem behajigáltam mindig a játékautomatába, amin a SS 2 futott :) Valaki szemfüles látott még esetleg jó játékot, jó áron?

PSN: Dragonmage1980

(#163747) #95558144 válasza gianni85 (#163745) üzenetére

(törölt tag)

"mert simán hozza a trilógia szinvonalát, mind történetben, mind játékmenetben. "

És tényleg. Ja, nem.

Sem történetében, sem karaktereiben, sem a világában, sem semmiben nem hozza a trilógia színvonalát, egyetlen dolgot kivéve: a harcrendszer. Az most olyan, mint amilyennek lennie kellett volna mindig is.

(#163748) Peace válasza BigBoss91 (#163743) üzenetére

Peace
(addikt)

Kezdted volna az első résszel. Leesett volna akkor is, csak nem a grafikától. :DDD

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt.

(#163749) Peace válasza gianni85 (#163745) üzenetére

Peace
(addikt)

Megvoltak a maga pillanatai, de összességében nem érhet fel a trilógiához. Elő volt rendelve PC-re egyértelműen, hiszen mégiscsak ME játék, de nagyon nem voltam elégedett a végén! És ráadásul még azok az arcok is...rémálmaimban néha kísértenek azok is.

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt.

(#163750) Scholes9 válasza penge111 (#163746) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Life is Strange Before the Storm Deluxeot, de lehet, hogy csak később veszem meg, ráér :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.