Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    válasz WhiteWalker #162702 üzenetére

    Természetesen ez a beszopatás erős kifejezés. A szuper mézesmadzag, amibe könnyű belefutni (én meg is tettem), az már jobb. Aztán lehet másnak remek kikapcsolódást nyújt hosszú hónapokra. Vannak is nem kevesen, akik még mindig bőszen tolják. Mikor az alapjáték véget ér, akkor már annyira fel vagy csigázva és annyira érdekel a folytatás és a magasabb szint elérése, hogy egyből érzed a késztetést, hogy vedd a season pass-t. Aztán van olyan is, akinek elég az alap is, vonSux is ezt írta. A kampányt ki lehet tolni pár óra alatt, aztán az egyetlen poén rész az a Raidelés marad. Amiből sajnos rendre kimaradtam, nekem ezért ment el a kedvem az egésztől. Mikor már összejött volna a csapat estére-késő estére, akkor már nem tudtam mikrofont használni, barátnőm már pihent vagy közös program volt. Hétvégeken vagy szabad estéken meg rendre pont nem volt soha ember ilyen eventre. Aztán akinek ez nem probléma és tudja tolni agyba-főbe éjjel-hajnalban és mindig van csapat, annak lehet bejön. Valóban túlságosan lehúztam saját tapasztalat alapján, de mindig a személyes sérelmek rápakolnak az érzelmekre rendesen és én utólag már bánom, hogy megvettem a season pass-t pár óra játék miatt. Meg állítólag PS4-en sokkal nagyobb a játékostábor is, mint PC-n. Nem tudom ez mennyire igaz...

Új hozzászólás Aktív témák