Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #20844032 #140914 üzenetére

    Hogy mi a téma lényege, elég messziről indultunk, szerintem inkább olvass vissza.
    Én már nem is ragoznám tovább. :)

    Az hogy mire erős vagy nem:
    Igazából nekem egy közép-alsó/közép mai PC "emulálására" elég erős e vonatkozásban nézem.
    Tehát nem a legújabb játékokkal, hanem pl 2-3 éve megjelenttekkel PC-t emulálva elfutnának e a játékok és min és hogyan. Szerintem az X már lehetne erre "elég jó", relative kevés kompromisszummal.

    Kvázi mondhatnám azt is hogy mindig nézik milyen PC felel meg egy mai konzolnak ugye, gyakran vetődik fel... na nálam ugyanez csak visszafelé. Melyik konzol lenne az ami kiválthatna egy PC-t, de úgy hogy futtatni tudná a játékokat.

    De mint korábban írtam is ez igen álmodozás...

    Csak röviden: az MS semmit nem veszítene, ha kicsit tovább gondolná a "playanywhere" programját és tökösebb lenne és a Windows game mode, meg a XBOX playanywhere helyett egészen addig menne hogy a PC játékok futását engedné... :)
    Szerinem egy esetleges Windows eladásnál csak többet érne nekik egy komplett Xbox eladás.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák