Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz FollowTheORI #140873 üzenetére

    konzolokszervize-ben rendeltem elő, remélhetőleg lesz is még belőle...day1 verzió, limited nem volt már sehol, meg nem is ér 5e-rel többet, nekem. :)

    BF1 kölcsön megvan, de csak single-t akarom végigtolni rajta, anno EMS maxolta ki nekem, én 1x elindítottam, de le is tettem, fura volt a multi után. Viszont BF1 nélkül sokkal nyugisabbak az esték, azt a hulladékot el akarom felejteni! :P Ha visszatérnék BF-ezni, akkor BF3-4 lenne a favorit...

    Hétvégén a HZD-t le akarom zárni, most remélhetőleg nyugisabb lesz minden, aztán jöhet pár cím megint: Darksiders 1-2, Bloodborne, stb...

    #140874) 30z.Samu: ahogy a többiek is mondják, nem nagyon érdemes day1 játékot venni, mert bazi drága, de van amit muszáj beszerezni első nap, ilyen nálam a GoW, Detroit B H, Metro Exodus pl... ;)

    Ahogy észrevettem nem úgy megy le a PS játékok ára, mint PC-n, ott a Shadow of the Colossus, használtan 10e, szóval nem sokat bukik rajta a friss vásárló...
    FarCry 5-ön gondolkozom még, de 22e körül azért na...azt picit soknak érzem...

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák