Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz 30z.Samu #131598 üzenetére

    Hát igen... bár én inkább úgy mondanám, hogy ott akkor még csak a vas lenne meg... és bár picit olcsóbban a játékokat is meg kéne még venni...

    Itt meg ugye azon az áron kapsz vasat, vehetsz játékokat... és még az előfizuval is jár havonta pár játék. És nem költöttél többet. :K
    Ráadásul nem is gyenge exkluzív címeket is végre megtapasztalhatom.

    Sőt ha te csak PS4-et veszel, boxot nem... akkor eleve nem is költöttél/költenél annyit, mint én. :D

    Nekem egy VEGA volt tervezve amúgy, de nem jött be... így támogatom áttételesen az AMD-t két konzollal. :D

    Szóval valami VGA-t tuti akartam venni olyan 200-250 ezerért... e helyett van ez most.

    Így meg ugye PS Pro 115k + játékok kb +50k + előfizu 13.5k most akciósan. :)
    (Ha csak a PS-t nézem.)

    Meg vettem egy akciós One S startert... az 60k + Halo játékok +10k + előfizuk majd 10-20k kb...

    Szóval ugyanott vagyok költésben majdnem és máris többet kaptam összegészében (két konzol és temérdek játék). Egy évre el vagyok látva vagy még több. :D

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák