Új hozzászólás Aktív témák

  • james001

    veterán

    válasz Wlac #111709 üzenetére

    Csak hogy írjak egy ellenvéleményt is,mert ahogy látom mindenki a Unity-t fikázza és a Syndicate-t dicsőíti,de persze ezt is úgy írom hogy attól még utálom az Uborkasoft-ot és soha többet nem veszek tőlük játékot :D
    Mostanában játszom a Syndicate-el amikor is időm engedi,de egyszerűen annyira unalmas hogy nagyon. Szerintem csak rosszat tett neki ez hogy ennyire "előreugrottak" az időben,plusz nincs semmiféle "intro" a játék elején,hanem csak annyi hogy oké itt van ez a két assassin és akkor ennyi. A régi részek többségében legalább megismertük normálisan a főszereplőt. A sztori egy nagy nulla,csak időhúzás az egész,Jacob karaktere nem is értem minek került a játékba,Evie legalább jobb egy fokkal. A missziók is eddig semmit nem tettek le az asztalra,végiguntam az összeset. És itt már nem számít hogy lopakodsz-e vagy sem,simán berohanhatsz mindenhova azt lenyírbálhatsz mindenkit. Stb még írhatnék sok mindent,de nem értem ez miben jobb rész mint pl. a Unity. Mondjuk a zipline-os cucc menő :DDD A jelenbeli rész meg itt is le van sz.rva sajnos,pedig nekem az a történet is tetszett még amíg normálisan ment Desmond-al. Még jó hogy csak kölcsönbe van a játék :D
    A Unity viszont egy kellemes csalódás volt. A sztori tetszetős volt,Arno karaktere is bejött,de ami igazán király az az ingyenes dlc. Főleg a lezárása. Szerintem azt mindenképp töltsd le! De úgy egyébként ez a forradalmi francia idők is tetszett,valahogy az európai helyszínek mindig jobban bejöttek,lásd Ezio trilógia :D
    Coop-al nem nyomtam,ezért sincs meg benne a platina pedig nekiugrottam volna.
    Az meg hogy bugos meg stb. az meg már megszokott dolog AC-nél (meg úgy az összes Ubi jtéknál),szóval én azt már észre se veszem. Syndicate is tele van ilyenekkel,csak röhögök már rajta.

    [ Szerkesztve ]

    "The stars have died and the heavens go up in flames"

Új hozzászólás Aktív témák