Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    addikt

    válasz ProEvoFan #103119 üzenetére

    "a az összefoglalóban jól értettem, akkor egy gépre csinálhatunk kettő accountot.Ami most van rajta az a fiamé(primary) de én ez mellé csinálhatok egy saját accountot(secondary)."

    Egy gépen lehet több PSN ID.
    Ezek az ID-k lehetnek elsődleges és másodlagos státuszban is.

    Lásd a Plus előfizetés megosztásárnak leírását: [link]

    "Ha minden játékot a primary accountra veszünk, akkor otthon mind a ketten tudjuk használni a játékot, persze külön-külön egy TVn(nyilván)."

    Pontosan.

    "Az én(secondary) accountommal elkezdek játszani a CODal, ugye akkor csak nekem számolja fel a trófeákat, mentéseket, teljesítményeket?"

    Azok a fiókok kapnak trófeát akik be vannak jelentkezve és játszanak, ha osztott képernyős játékkal játszotok, minden játékos megkapja a trófeát amit teljesített.

    "Gép kikapcsol, fiam bejelentkezik az accountjával(primary) akkor neki nem jelennek meg az eddigi CODban elért teljesítményeim, trófeáim, mentéseim, multiban elért eredményeim...stb, hiszen két külön accountról játszottunk.Ha nem tévedek pont ez a lényege elvileg a két fióknak."

    Igen.

    "Ha minden játékot, dlct a primary fiókra veszünk, akkor mind a két fiókon használható lesz a játék?"

    Igen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák