Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz NyxNyxNyx #14022 üzenetére

    Szerintem teljesen random a loot.

    Azt tapaszaltam, hogy teljesen mindegy hova ugrok (új pályán).

    Ugrottam népszerű helyekre kb 20-30%-ban volt elfogadható a loot (M16/AK+SKS/Kar98/Mini + lvl2-3 mellény + sisak), általában sörétes, uzi, ump mindig van.

    Eltöltöttem nem kevés időt azzal, hogy olyan helyekre ugrálok, vagy elautózok ahova szinte soha senki sem megy. Pl a pálya széleir, úttól messze, vagy jelentéktelen helyekre bent a pályán. Kb ugyanannyi esély volt jó lootra :)

    Egyszer volt olyan, hogy elfelejtettem időben kiugrani (telefon volt közben).
    Mentettem ami menthető, egy tákolt házas részre ugrottam (kb 10 kalyiba). Semmi normális a közelben. Nem kicsit lepődtem meg, hogy 4 és 8as scope, lvl3as sisak, mellény, m16, sks, medikit és first aid kit, kb 3 painkill/energiaital fogadott :D
    Hiba lehetett a rendszerben :D

    Aztán tudatosan oda ugrottam/mentem kb még 2x , de szinte semmi nem volt vagy csak gyenge loot :)

    Szóval tapasztalat alapján kb.teljesen mindegy hova ugrasz, de a városokban nagyobb az esély mindenre a több ház miatt :)

    [ Szerkesztve ]

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák