Új hozzászólás Aktív témák

  • marsu

    addikt

    válasz Nakata #848 üzenetére

    Az az igazság, hogy nem is akartam ilyen autót venni ...

    Az úgy volt, hogy volt egy Passatom, 1998-as évjárat, céges autó volt korábban, második tulajként vettem 2005 január körül, 140.000km volt benne, óra szerint 1.800.000.- pénz volt az ára ... Volt egy 3 ajtós Astrám a G sorozatból 1,4 benzin 1999-es, az beszámították, picit még rá kellett fizetni, de végülis jónak tűnt a csere.
    Egy évig használtam, aztán kezdtek előjönni a hibák, elkezdte enni az olajat, meg apró motorikus problémák jöttek elő folymatosan ... Már vissztérő vendég voltam a szervízben. Két hónap alatt négyszer mentem vissza... Nem kevés pénzt otthagytam.
    Aztán elkezdtem azon gondolkodni, hogy le kellene cserélni... Persze úgy, hogy beszámíttatni valamibe, esetleg ráfizetni. Általában minden kereskedés 1,5-1,6M-ért akarta beszámítani, attól függően, hogy milyen autót szeretnék helyette. Aztán jött ez a Freelanderes lehetőség, amibe 1,8M-ért számították be. 2,8M-s autó ... Fel kellett vennem 1M hitelt ....


    Majd talán egyszer nekem is lesz egy vadiúj 0km-es autóm... Remélem egy jó kis Octavia ...

    :D :D

    Press any key to continue ...

Új hozzászólás Aktív témák