Új hozzászólás Aktív témák

  • misimagaki

    aktív tag

    válasz atka76 #841 üzenetére

    A miénkbe sem a szalonba tették a riasztót, és már kétszer volt a márkaszervízvbe, de egyszer sem mondtak semmit miatta. Akkor szólnak majd érte, ha valamilyen meghibásodást rá lehet majd kenni.
    Szerintem amiket leírtál egyszerübben, és olcsóbban meg lehet oldani szalonon kívül.

    Riasztót én itt néztem [link] itt leírnak mindent.
    Beszerelés szerintem max. 1 nap (reggeltől estig).

    Én úgy csináltam, hogy megkérdeztem egy pár helyen, hogy ez tudja az autó, és mit tenne bele, ha az övé lenne.

    Így van benne egy indításgátló rablásgátlás funkcióval, meg egy riasztó, ez adja a rádiós távirányítást is. Meg vettem egy Autolok 2000+ kormányzárat, ezt akkor teszem fel, amikor sokáig marad az autó Olyan helyen. Ez jó a légzsáktolvajok ellen is.
    Egy olyan rendszer, amire már azt mondják, hogy elégséges védelmet nyújt az megáll 100 eFt-ig.

    A keréknyomás ellenőrzés az ABS jeladó értékeire támaszkodik. Amelyik kerékben alacsonyabb a nyomás, az ksebb lesz az átmérője, ergo többet fordul, tehát alacsonyabb a nyomás benne.

    [Szerkesztve]

    Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

Új hozzászólás Aktív témák