Új hozzászólás Aktív témák

  • coocoo

    csendes tag

    Én 1999-ben vettem az enyém. Hiszitek v. nem, teljesen véletlen volt. Kávét akartam inni, semmi nem volt a közelben, na mondom ide bemegyek, mert van kv autómata. Megláttam, beleszerettem, másnap megvettem. Ez kedden volt, pénteken már alattam volt.
    Nekem 1.6 volt, anno téligumikkal együtt 4,5M volt tokkal vonóval.
    A csomagtere jó nagy basszus, 2db 50-es söröshordó simán belemegy. A váltója szar, a motor megbízható ugyan de elavult, 101 ló kevés a kasztnihoz. 10.000 km alatt 2 garnitúra kerékcsapágy ment bele, szériahiba. Sokat evett, a sok elektromos kütyü télen soxor lefagyott (Alpokban). Szar a lengéscsillapító (vw betegség mint a váltó), viszont a műanyagok nem zörögtek. Jó az útfekvése, a fék is rendben. Összességében elégedett voltam vele. Az 1.9 dizeles már okés, csak drága. Mondjuk aki kicsit béna, az nem tud majd tolatni vele, magas a segge. Főleg kisebb kocsik után lehet fura, pedig csalóka, golf, a3, bora egyazon padló. Elöl kényelmes - ülések tipikus német fapad - de hátul már szűk a lábaknak. Szal nem rossz gép ez. Két éve eladtam, buktam rajta elég szépen, de ez van ha új kocsit vesz az ember.

Új hozzászólás Aktív témák