Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Zero

    addikt

    mikor gépet cseréltem, a kettes octavia is benne volt a futnak még csapatban... szerintem gyönyörű autó, kívül-belül, nincs mit sokat ragozni, ''teljes'' passat más emblémával/névvel..
    nosza ki is próbáltam egy tesztautót, 1.9 pdti, fasza telitalpas gázpedál, ahogy kell (nüansznyi adalék a bmw-fíliámhoz :D)
    apropó, itt jegyezném meg, h 1.4es benzinmotorral szerintem gyakorlatilag kötelező elfelejteni, még az 1.6 is harmatos (golf/leon volt 1.6-ossal, ők se nagyon virgonckodtak ekkora motorral, pedig lényegesen pehelysúlyúabbak)

    ment az 1-9es, mendegélt, nem dízelrakéta, de volt benne szufla, kézreálló váltó/kormány/kormánykörnyezet, finomka belsőtér, kifejezetten kellemes kormányozhatóság, felfüggesztés strapabíróságát is sokat dícsérik (ezirányú empíriám nincs, míg a szalon alkalmazottja ott ül melletted a tesztautóban, addig ugye mégse mehetsz túl látványosan szándékosan kátyúból kátyúba), az egész vezethetősége olyan pozitívan hatott.. szóval oké volt az autó

    (csak hát megízleltem - többek között - egy mazda6-ot is.. :B és itt ért véget a történet)

    nem, mindegy

Új hozzászólás Aktív témák