Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djdaniel

    senior tag

    válasz Dluinet #58665 üzenetére

    köszönnöm!
    Látom magán fogorvosként is dolgozik, holnap megejtek egy telefont.

    Mikor legutóbb jártam a lánc utcában fogorvosnál ( hétvégén ügyelet) mert nem találtam magánfogorvost,
    nagyon csúnya vége lett.
    Szombati napon besétáltam a begyullad gyökér-kezelt fogammal, én idióta nem húzattam ki a fogorvosommal, egy idős hölgy volt a fogorvos, ki szedte az ideglenes tömést kitisztította és csókolom, be tömni...stb nem tudta mert nem volt alapanyag ott.
    Másnap vissza mentem egy fiatal kezdő hölgy volt ott, mondtam neki h húzza ki a bal felső 7-es fogamat mert már nem bírom elviselni a fájdalmat, ekkora már 2 napja nem aludtam, megjegyzem tiszta ingerült volt a doktornő, össze vissza csavarta a fogam még bele nem törte.
    Írt dalacint és xiloxt, az utóbbit sikerült túladagolnom, másnap hétfőn besétáltam a szájsebészetre, mire beértem 180 volt a vérnyomásom és remegtem mint a kocsonya,ekkora már 3-ik napja nem aludtam.
    Kiszedték a beletört gyökereket és 1hétig éltem varrattal a számban, szóval számomra ezért rendkívül fontos h normális ellátásban részesüljek és ne kezdők gyakoroljanak rajtam mint anno ( tavaly októberben volt ez az eset)

Új hozzászólás Aktív témák