Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ilsyde

    őstag

    válasz Pocak89 #2 üzenetére

    Úgy van, nincs skill tree. Koveket találsz amik egy-egy képességnek felelnek meg. Ezeket lehet aztán belerakni a felszerelésbe hogy használhatóvá váljanak. Ahogy a karaktered fejlodik, úgy a kovek ereje is novekszik.

    Természetesen egy ido után "kinovod" az olyan képességek koveit amik az adott karakter alaptulajdonságainak (strength, agility meg energy) nem fekszenek. Tehát egy harcos az elején még tud varázsolgatni de ahogy fejlodik, foleg a strength-be kapsz/teszel pontokat azaz egy ido után nem lesz képes használni az erosebb mágiákat.

    Szerintem érdekes rendszer.

    A talent tree ijesztonek tunhet elsore de nincs vele nagy gond. Csak azon az ágon indulj el ami a karakterednek fontos és lényegében ki is lotted a harmadát.

  • ityam

    senior tag

    válasz Pocak89 #2 üzenetére

    Amint beérsz az első faluba már ki is választhatod az első követ. nem sokkal később van még egy küldetés a mud flatson aminél ujra lehet választani követ.
    Néha egyébként esik moboktól is.

    A kövek fejlődnek veled ahogy használod.

    Én egy witchel végigvittem normálon. Most egy marauderbe kezdtem bele és most kezdem az ACT2t.

    Fura tényleg hogy a pontokat amit szintlépésnél kapsz azt csak a passzív skillekre lehet pakolni de megszokható. Az meg hogy szerteágazó a fa az nem baj annyira. legalább látod hogy mit kell fejleszteni ha valahova el akarsz jutni. így el tudod dönteni hogy érdemes e nekiindulni vagy sem egy távoli tetsző dolognak.

    Nekem az a fura hogy nincs pénz...

    Csak érdekességképp szólok hogy a zombik még bugosak. ha vannak zombijaid és szintet lép a zobi feltámasztó kő akkor tudsz újabb adag zombit varázsolni ugy hogy a régiek is megmaradnak. állítólag ha van 2 zombi köved akkor is működik hogy mind a 2 kőből meg tudod idézni...
    Illetve a portálon nem jönnek a faluba a zombik és ha visszajössz a portálon akkor már nem fognak követni a zombik akiket ott hagytál de cserébe ujra meg tudod idézni. a közeli ellenfelekre azért rátámadnak még ha nem is követnek téged...

    egyenlőre jól kihasználható ez a bug de valszeg hamarosan javítva lesz. én normált gyakorlatilag a zombikkal vittem végig.nehezebb fokozaton csak a faluig mentem be de nem tűntek már olyan hatásosnak a zombik mint normálon...

Új hozzászólás Aktív témák