Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vtmk

    tag

    válasz woodworm #48 üzenetére

    Na most komolyan. Szerinted ez a sok össze vissza ollózgatott leírásokból ki fog érteni valamit?
    Nem volna egyszerűbb összeszedve leírni?

    Pl:
    Felrakom a wmware-t (12 pro)
    Utána leszedsz egy ubuntut és berakod az isot a wamware-ba feldobja
    Terminál leszeded és futtatod a prometheust.
    stb.stb.
    Mert nem hinném,hogy valaki akkora frankó gyerek lenne,hogy megcsinálná a magyar trx-et. És megosztaná.
    A másik nekem elég gyenge gépem van itthon és lassan fog menni. Arról nem beszélve nincs leírva sehol speciel hogy a trx file-t raköom be vagy a routerből szed ki mindent és azt varriálod és utána hozod létre at trx file-t. Nem semmi sem derül ki részemről.

    Tehát itt a prometheus használatád és csak azért kérdem én hogy a nyelvet az EN.dict-et hol tudom átírni vagy miként mikor ..

    És utána mi a teendő.
    Mondjuk a dark vendor témára szerintem át fogom rakni. De azt már látom hogy kell.

    DE pl a Build toolchain (3) A fordítási környezet felépítése.

    Nekem 30 percig ment és még nem ért véget...

    Ezért szerintem nem ártana kivesézni mit mikor lehet csinálni vagy kell csinálni. Mert én még nem csináltam ilyet és szeretném megtanulni. Azért kérdezek sokat. Hiába olvasok utána ninc silyen részletesen leírva..

    Tanulok mindig. Okulok - Szerelek. --> nrg_52 Ez csak az aláírásom. Nem mindig sikerülhet az életben amit szeretnél. De ha közel vagy hozzá már fél siker. Nekem egy célom volt a család. És megkaptam. Ezen felül már csak grátisz az élet.

  • Vtmk

    tag

    válasz woodworm #48 üzenetére

    Aki keresné itt van az a file ahol a nyelvek vannak:

    padavan-ng/trunk/.config

    a filt-t ubuntuban csak terimnálban látod:
    De abban tudod szerkeszteni mindjárt én a rus-t kiszedtem:
    alt +x = #

    AZ EN.dict még nem látom hol van.. Még darálja a 3-as menü.. Amint megvan már rakom is be.

    [ Szerkesztve ]

    Tanulok mindig. Okulok - Szerelek. --> nrg_52 Ez csak az aláírásom. Nem mindig sikerülhet az életben amit szeretnél. De ha közel vagy hozzá már fél siker. Nekem egy célom volt a család. És megkaptam. Ezen felül már csak grátisz az élet.

Új hozzászólás Aktív témák