Új hozzászólás Aktív témák

  • woodworm

    veterán

    válasz Vtmk #44 üzenetére

    A tárolónál a padavan-ng-t a scriptnél pedig a test ágat érdemes beállítani.
    A tároló és a router kiválasztása után megjelenő menürendszer menüpontjai:

    Update scripts (1) Letölti és frissíti a prometheus scriptet.
    Update sources (2) Letölti a beállított tárolóból a legfrissebb forrást.
    Build toolchain (3) A fordítási környezet felépítése.
    Firmware (4) Almenükön keresztül az fw tartalmának az összeállítása és elkészítése.

    Hogy létrejöjjön az alap fájlrendszer érdemes egyszer leforgatni egy fw-t. Az egyéb módosításhoz, sku fájlok engedélyezése, a nem működő ledek beállítása a config fájlokban, dict fájl bemásolása, a webes felület módosítása, pedig ki kell lépni a scriptből a SHIFT+Q billentyűkombinációval vagy nyitni egy második konzolt.
    A Midnight Commander az mc paranccsal indul. Én ftp szerveren keresztül szoktam fájlokat bevinni a virtuális gép alá, így a létrehozott dict fájl is bemásolható.

    Ha készen vannak a módosítások, újra kell forgatni az fw-t, 4-es menüpont, 3-as almenüpont. A kész fw pedig felmásolható az ftp szerverre, hogy windows alól is hozzáférhető legyen. Vagy a router ssh elérhetőségének a beállítása után fel is flashelhető.

    (#45) Intruder2k5
    A másik fórumon többször ajánlottam neki, hogy olvassa el a topikindító cikk prometheus specifikus részét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák