Új hozzászólás Aktív témák

  • Hello2186

    csendes tag

    Hali!
    Lenne egy kis problémám, eddig 2gép között volt megosztva a net, az egyik gépen normális hálókártya+kábel, a másikon meg vezetéknélküli (wireless), a router és az adapter márkája is linksys volt, és minden gyönyörüen ment, nem rég előfizettünk a t-home (voip telefon+net)-ra, ma kijött a ficko és beszerelte, egy ilyen nagyobb dobozu fehér kis antennás (Pirelli tipusú) készüléket kaptunk routernek..a fickó bekonfigolta, és a kábeles gépen ment minden, de amikor a vezeték nélkülin is probáltuk (a t-onlines ficko nélkül..) akkor nem ment. probálkoztam a wi-fi s gépen is de nem ment sehogy sem, egy bizonyos > alapértelmezett átjárót , DNS kiszolgálót , és Wins kiszolgálót nem talált, de a gép maga látja a hálozatot csak ezeket nem látja.Nekem van egy Sony Psp-m azon minden tökéletesen megy, elképzelhető hogy a márka is számitana?
    Aki tud az kérem. hogy segítsen!!
    Üdvözlettel és köszönettel,
    Pistu

    Szerk: Azóta már az első oldalon lévő beállításokat is próbálgattam és nem ment. :(
    Már a kézi konfigolásra fanyalodtam, de pl. a router status-nál seholsem találom a WINS-et! :(
    Végső során lehet elmegyek és inkább veszek egy 10m-es LAN kábelt, és azzal összekötöm a két gépet. Ott is ennyi beállítás van?

Új hozzászólás Aktív témák