Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crey

    MODERÁTOR

    Sziasztok,

    Át lettem irányítva ide, szóval feltenném a kérdést itt is :)

    A jelenlegi lakásban nem fúrhatok (albérlet), nem igazán tudok átkábelezni a pont átellenes oldalon lévő másik szobába, mert keresztül kéne húznom mindent a folyosón (vagy körbe a plafonon/falon végig vinni a kábelt, amit megint csak nem szeretnék - mert egyrész bűn ronda, vagy ha kábelcsatornázom, akkor ott vagyok ahol a part szakad.
    .
    Marad a vezetkémentes.

    Kellene nekem egy repeater/vezetékmentes bridge szerűség, amivel a dolgozószobámban lévő 4-5 gép között meg fogom tudni osztani a netet is, ráadásul a nappaliban lévő router wifi jelét is tovább tudnám erősíteni a lakás másik felén (70 m2, téglafalak). A wifi szórás vállalható most is, de érezhetően gyengül a sávszél, és ami bosszantóbb a válaszidő a lakás másik felén.

    Mi lenne az az eszköz, vagy az eszköz pár ami megoldhatná ezt a dolgot. Akár úgy is jó, ha van valami wifirepeater, aminek a végén van egy ethernet RJ-45, amire esetleg egy gigabit switchet rácuppantanék.

    A 4-5 gép vezetéken kapcsolódna, a wifi a laptopoknak és a mobil eszközöknek lenne természetesen.

    [ Szerkesztve ]

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák