Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yogibear

    addikt

    válasz #64638144 #15148 üzenetére

    Ahol van Simplepay ott is kézzel.
    Nem esik nehezemre fejből tudni az adatokat... pillanatok alatt beírom... nem olyan sok adat a név kártyaszám lejárat cvc...
    Majd akkor kell újat megszokni, ha jövőre lejár a webkártya és újat adnak... :))

    Amúgy tegnap nem működött a Simple

    Passz, amióta végre működik a Xiaomi Pay a banki plasztikkal is, azóta talán egyszer vásároltam telefonnal szimplivel és egyszer vettem fel vele NFC-sen kápét...
    A karperec mindig kéznél van. :D
    Nekem még könnyebben is érzékeli a terminálok nagy része, mint a telefonomat...
    Bár előtte a szimlivel sem volt sose gondom, sem régebben az újjal és Visa-val, sem most a régivel és a MC-dal... lehet szerencsém van.

    Egyszer jártam úgy terminállal, hogy nem vitte a telefon NFC-t (akkor még nem volt meg a karperec), de akkor a plasztikot sem vitte érintéssel, csak chip+pinnel...
    Egy ilyenem volt ATM-nél is, az sem vitte az NFC-t se telefon, se plasztik, csak bedugósan...
    Sok régi típusú drótos terminál is szokott néha vacakolni... volt hogy anno plasztikot is tekergetni forgatni kellett felette, hogy elfogadja... van pár terminál arra amerre járkálok, amiről előre tudom, hogy nyáron be szokott borulni agyába. :D

    „Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Új hozzászólás Aktív témák