Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz AMD Power #45907 üzenetére

    Ez a bajom nekem is :) . Latom ki mennyit küzd, minden franccal. Nekem szerencsem volt, nincsenek jelenleg hibak es nagy gondokat nem is kellett orvosolni.

    Most ha ezt eladnam, hozzatennek valamennyit es vennek egy hasznalt J astrat, eggyel erösebb dizellel, ugyan az a jatek kezdödne, hogy na milyen a turbo/kettöstömegü, mit probal eltitkolni a gazdaja...siman benne van, hogy nem lesz szerencsem es horhatom a szervizbe a fizetesemmel együtt. :)

    Egyszerüen most teszi a dolgat tökeletesen a kis Hastra (kopp-kopp). Benne van minden olyan, ami nekem fontosabb (xenon, tempomat, digiklima...esöszenzor+multikormany nem kriterium, de jo, hogy van...plane a multikormany).

    Ami a csere fele huzna a szivem, az evidens, az ujdonsag, ujabb technika. Ami bajom van a kocsival:
    - üles vacak (hatparnaval,könyöklövel most egeszen elhetö)
    - hifi gyenge (lehet hangszoro cserere majd invesztalok, de azert nem a vilag vege)
    - motor gyenge, de cserebe üzembiztos, olcsobb az ado, mint egy erösebbre es a dinamikus közlekedeshez eleg

    Az autokat szeretem, de nem a hobbim, igy azert csak korlatosan vagyok hajlando ebbe invesztalni. :)

    BMW az egy nagy vagyakozas, de ahogy a becsületes nepper irta a TC-n ott azert mosolyogva kell allni a cehhet a szerviznel, akkor van csak ertelme....az meg egyelöre nem menne :(

    Par ev mulva egy hasznalt par eves K astra vagy meginkabb egy golf7 egy 150 loerös dizellel, franko ülesekkel azert el tudnam kepzelni, mint arany közeput :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák