Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    válasz #72042496 #21560 üzenetére

    A beégés plazmánál is mindig azoknak volt a legnagyobb probléma, akik arra az oldalra gyűjtötték szorgalmasan az indokokat, hogy miért ne plazmát vegyen valaki (akár ők maguk, akár mások, akiket tanácsoltak), majd sorban következve azoknak, akik tudatosan vég nélkül napi >8 órán át hajtották >>50% RTL Klub háttér-tévézésre, fényes nappaliban maxra húzott Kontraszt / Cell Light értékekkel és hetente egyszer akartak leülni mozifilmet nézni, de akkor felfordult a gyomruk attól, ha halványan látszott a csatornalogó kontúrja (de ha egy kifejezetten felhős példányt fogtak volna ki LCD-ből, amin szintén lett volna hasonlóan zavaró folt, az "ez van, nincs mit csinálni, minden LCD-n előfordulhat").

    De mutatok egy példát...

    Szerinted mennyire zavar az engem ételkészítés közben, hogy ezen a Samsung plazmán be van ragadva a Comedi Central logó? :DDD

    Ez 2013-as készülék, és ha jól rémlik, valamikor 2015 végén vettem használtan (kimondottan olcsón, épp jártam valakinél más miatt, és jóval piaci ár alatt ideadta), majd 2016 elején (szóval a 2 év garancia lejártát követő évben) kezdtek megjelenni apránként a csíkok, míg végül tavaly télen burjánzott el igazán a fertő (addig még tűrhető volt, messziről alig tűnt fel, most már azét nehéz nem észrevenni akár ~4m-ről se).

    De mutatok egy másika...

    Segítek: azt kell nézni, hogy meg van felezve a kép és az alja sokkal sötétebb, mint a teteje.

    Ez szintén 2013-as Samsung LCD, szintén 2016-ban, a garancia lejárta utáni évben romlott el. (Ezt teljesen ingyen kaptam valakitől úgy, hogy csúnyábban nézett ki, mint most a képen.)

    Ugye mekkora szerencse, hogy ebbe nem tud beégni az ATV logó? Meg vagyok mentve! Örökké tökéletes lesz rajta a kép! :))

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák