Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    Sziasztok!

    Valaki nem tud egy elegáns, bluetooth connected órát - amely gombelemmel megy - 10.000 Ft alatt véletlenül? Vagy valami ötlet esetleg, hogy hol keressem?
    A történet onnan kezdődik, hogy nagyon szeretnék egy elegáns karórát (kerek kijelzőset inkább), viszont mivel sokszor maradok le hívásról, így egy ilyen funkció kéne csak bele össz-vissz. Okosórán is gondolkodtam, de nem pálya, hogy laptop, tablet, telefon mellett még azt is töltögessem minden nap. Ráadásul egy unibody eszköz nem lesz hosszúéletű naponta töltendő aksival.
    Mondjuk, ha nincs ilyen, akkor meg veszek egy simát, bár most ezreseket "sima" óráért? :)

    Válaszokat köszi! :)

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni okosóra vásárlással kapcsolatban. Egy ideje böngészem a kínálatot, de kezdek belezavarodni. Jelenleg mi band 3-mam van, de már nem nagyon használom, óraszerűbb ketyere kellene. :)

    Szóval a lényeg:
    - 15-20k a keret
    - szíj fontos szempont, jó lenne cserélni (a bőröm nem bírta a szilikon szíjat, aláfülledt és viszketett, létezik szabványos, amit akár egy órás is tud cserélni vagy ezekhez csak a sajátjuk jó? Fémen gondolkodtam)
    - az ékezeteket jól kezelje
    - legyen rajta kamera exponáló, ami működik az s21 ultra gyári kameraszoftverével
    - súlyzós edzésre használnám
    - véroxigén, nfc, gps: ezekből minél több van benne, annál jobb, de egyik sem létszükséglet
    - jó lenne ha menne egy hetet legalább
    - főleg négyzet alakúak jönnek be
    - végezetül a kijelző... A széltől szélig amoled tetszene a legjobban, de gondolom az nem ilyen áron található...
    Nézegettem a Bip U Pro-t, de nagy a káva és nekem videón olyan lassúnak hatott az érintésre reagálás, Bip 3 Pro-n is gondolkodom, illetve picivel drágábban a GTS mini jött velem szembe, ami nem is tűnt rossznak. Viszont nem tudom, hogy a fentebb leírt dolgokat tudja -e teljesíteni, ezért fordultam Hozzátok, hisz sokan hordtak már többféle órát, tapasztaltabbak vagytok ilyen téren.

    Előre is köszönöm a segítséget! :R

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Kbali #20221 üzenetére

    A Bip U pro most 15k, a Bip 3 Pro 20k, a GTS 2 mini 25k. Az utóbbi elvileg amoled, már amit láttam róla. A szíjat azt meglátom mennyire kompatibilis a csuklómmal, aztán kiderül, hogy cserélném-e. Utóbbi nem tudja minden igényem kielégíteni vagy miből kell engednem? :)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Kbali #20223 üzenetére

    Aqua-n láttam.
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz tranceplanet #20226 üzenetére

    Nekem valamiért jobban bejön, bár szerintem a vastag csuklómhoz jobban megy. :P
    Szerintem akkor megrendelem a Bip 3 Pro-t, videók alapján nem is rossz kijelző, ahhoz képest, hogy TFT, kuponnal már csak 17k, annyival talán nem ér többet a GTS 2 mini (24k). :)
    Köszönöm a segítséget! :R

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz <Adamsky> #20233 üzenetére

    Tudom, hogy ennyi pénzért csak kompromisszumost lehet vásásrolni, de többet nem szerettem volna rászánni. Ez az egész onnan indult, hogy láttam napidroidon a bip u-t leakciózva 11k-ra, megnéztem árukeresőn, itthon is ilyen áron volt. Gondoltam ennyi pénzt még meg is ér számomra. Aztán elkezdtem egyre több videót, tesztet nézni, és kezdett felfelé menni az összeg.
    A mi band 3 sem arról híres, hogy nappal látható rajta a tartalom, de megvoltam vele. Lehet ezt is megunom, így meg nem akartam rászánni egy kisebb vagyont. 90%-ban amúgy is beltérben használom, futni nem fogok vele.
    "mennyibe kerül egy póló" ~ igen, sokba, bár én nem hordok abból sem márkásat, mert megfelel az olcsóbb ott is.

    "és akkor az adatok pontosságáról - ami erősen kérdéses - még nem is beszéltünk." ~ videók alapján téved valamennyit

    Meglátjuk milyen lesz, addig nem temetem. :)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák