Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz Pulsar #36 üzenetére

    Mi mibe menti az adatokat? Egyébként 30... vagy tán 42...

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

  • layerke

    aktív tag

    válasz Pulsar #36 üzenetére

    Bocsánat, hogy nem követem mm pontosan vargalex routeres vagy bármilyen más munkásságát. Egyébként meg tudta ő válaszolni a kérdést, amit én nyugtáztam, nincs rászorulva szárnysegédre.

    Láttam ezt a fórumot, gondoltam jó lehet, mert nem találtam ezen az oldalon ilyet és gondoltam mivel én fordítottam le a Domoticz asztali és mobil programját is szép magyar nyelvünkre (amennyire tudtam - nyilván folyamatban van, mivel os a rendszer és minden héten van fordítani való) és elkövettem már benne néhány apróságot, szívesen segítek másoknak ha tudok. Példának okáért nálam már vezérel világítást, mér hőmérsékletet, páratartalmat, riasztót vezérel, fűtést vezérel zónaszelepekkel, kandallóval, gázkazánnal. Tervben van a garázskapu, kocsibejáró, villanyóra olvasás, gázóra olvasás, vízóra olvasás és a 12 motoros redőny vezérlése is.

    Az alkotás öröméről: komplett 55 négyzetméteres lakásomat felújítottam (nem felújíttattam) teljes gépészettel együtt, majd eladtam és jelenleg a 120 négyzetméteres házamat és 65 négyzetméteres melléképületet újítom fel és modernizálom, aminek része a Domoticz is. Ekkora volumenű munkánál nekem fontos az, hogy ne a nulláról dolgozzak, mert nem csak a szoftver létezik, hanem a hardvert is helyre kell rakni és az se kevésbé könnyű munka ám.

Új hozzászólás Aktív témák