Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    válasz atesss #17746 üzenetére

    Amit a nem antennás CC2531-ről olvastam a hatótávról, annál eddig csak sokkal jobbakat látok itt a fórumban az antennásról, úgyhogy úgy néz ki megéri az antennás.

    Végigjártam az udvart és a házat egy Xiaomi Buttonnal, és sehol sem találtam olyan pontot, ahonnan ebben a csöppet sem ideális elhelyezésben ne vette volna a jelet. Ha kivezetem kicsit egy USB hosszabbítóval (amit persze most nem találok), akkor biztos vagyok benne, hogy teljesen elég lesz.

    Ti pontosan milyen kiépítésű ESP32-t használtatok ?
    Sima ESP8266-al (ennél az eladónál maradva ilyennel: [link] - CP2102-es verzióval, de ebből a szempontból mindegy).

    Bár a blankolása néha problémás még jó blankolóval is (olyan vékony a fémmagja, és kemény anyagú a szigetelése, hogy szakad az egész).
    Kövezzetek meg, de én körömmel szoktam :) Amikor riasztóztunk, akkor megtanultam hogyan kell ezt. Esetleg ez a fajta blankoló jól beállítva a legjobb opció.

    [ Szerkesztve ]

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Új hozzászólás Aktív témák