Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sakal83

    addikt

    válasz demmer123 #21 üzenetére

    Meg MSRP aron is botrányos ez a teljesitmenyszint. En reménykedem hogy fals a teszt. Meg soha nem volt ilyen az xx60ak soraban. Minimum plusz 20-30% a szokasos teljesitmenyugras.

  • relixo

    tag

    válasz demmer123 #94 üzenetére

    Jelenlegi árviszonyok mellett az a baj,hogy sehogy sem éri meg szerintem. Én értem,hogy sokan megveszik mert megtehetik, nincs ezzel semmi baj de komolyan -én is tudnék venni- csak látva a teljesítményt a jelenlegi árhoz viszonyítva ami van a 3060nak, ez így egy trash kategória. Pláne,hogy ennyi pénzért még 3070-t kaptunk pár hónappal ezelőtt, ne felejtsük el.

    A meghirdetett árán bestbuy lenne. Persze ezt nem vehetem alapul most de nézzük a környező EU-s országok árait ahol is 180-240k között ingadoznak a 3 ventis oc-s verziók ha épp lehet kapni.Na annyiért éppen ,hogy csak nem fájna a jelenlegi helyzetet tekintve de csak a minőségi fajtákból. Csak ugye nálunk ezek 300 felett vannak jóval.Annyiért meg vegye aki akarja... :K

    Én azt is nézem,hogy lehet pont az a 10-15 FPS különbség fogja a jövőben elválasztani 1-1 játéknál,hogy még játszható-e vagy már megint kártya csere kéne...és inkább most beletolnám én pl a 3060Ti árát mint később ki tudja milyen helyzet jön még itt és verjem a fejem a falba,hogy anno miért is spóroltam.
    Na mindegy én úgy látom,hogy ezen az áron nem életszerű a 3060. Ez a helyzet meg úgyse változik még évekig.... ez biztosan látszik most már. Így sokan fogják venni ezek ellenére is már amikor lehet kapni és az árát megtudja emészteni az ember a teljesítmény hiányára.

    #93 tasiadam Hát éppen olcsónak így se mondanám, de oké... ;]
    Amúgy tényleg nagyon hangosak tudnak lenni a fentebb említett kártyák terhelés alatt és ennyiért joggal várható,hogy ne zúgjon mint egy méhkas.(persze van akit nem zavar, engem speciel igen)

Új hozzászólás Aktív témák