Új hozzászólás Aktív témák

  • ncut

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én kb megjelenésekor vettem egy MSI GeForce GTX 1660 Ti Gaming X 6GB-tot. Egy RX570 4G Nitro+ váltott (azelőtt meg MSI 950 Gaming 2G volt sokáig) .

    Elsődlegesen AC: Odyssey-t hajt, az adatlapomon lévő konifgban. Minden grafikai beállítás maxon, VSYNC ON, FPS lmit 60 mellett 40-60 FPS között teljesít. Zsúfoltabb helyeken tud leesni a frame rate. Hangja azért van, bevallom, halkabbra számítottam, de mivel "silent PC"-t építettem, (meg azért kapja a terhelést is), valszeg fokozottan figyelem... :B

    Dragon App-ban be szoktam kapcsolni a Gaming mode-ot, tesztjeim alapján valóban van eltérés a default, silent, OC módok meg a Gaming mode között (pár FPS csak persze).

    65-70 fok között szokott lenni hosszabb játék sessionök közben (1 óra felett), ha a házventiket feljebb tolom, akkor 60-65 fok.

    Összességében nagyon tetszik a kártya, ismét jó választás volt az MSI Gaming széria!

    Még azon agyalok, hogy feljebb váltok monitor oldalon, mert hát gyönyörű az AC: Odyssey ;) (27", 1440p, 60 Hz esetleg 144 Hz a jövőre nézve), de nem tudom mekkora kompromisszumot kellene kötnöm a VGA miatt az AAA címeknél, főleg single playerekben persze)

    [ Szerkesztve ]

    Nem jut eszembe semmi vicces.

Új hozzászólás Aktív témák