Új hozzászólás Aktív témák

  • btf

    aktív tag

    válasz BerserkGuts #3 üzenetére

    Én szombaton váltottam le egy GTX 970 Gaming-et egy 1660 Ti Gaming X-re, 1080p + stabil 60 fps volt a cél. (i7 2600k@4,3Ghz+16GB RAM-om van)

    Forza Horizon 3-4 (Ultra+8xMSAA), SoTTR (Highest), RoTTR (Highest -> Textúrák highon), Arkham Knight (minden max - Gameworks ki) megvan a stabil 60fps.

    Egyedül ami még mindíg beesik 60 alá és most játszok vele az a Metro Exodus (High beállítások -> Nvidia effektek ki) még így is lemegy néha 50fps-re, bár ahogy hallom elég combos hardver kell hozzá.

    Érezhetően erősebb a kártya a 970-nél, kb 45-50%-al. (nyilván játékfüggő mikor mennyi plusz fps-t kapsz)

    Nálam pl Horizon 3-nál és Arkham Knightnál még high grafikán is bőven volt hogy beesett 60 fps alá 970-el, ez a kártya meg elég lazán viszi mindkét címet maxon. (60-62 fokon)

    Tudom hogy egyénfüggő, de nekem nagyon bejött ez az RGB led + hogy én tudom megmondani hogy milyen színű legyen. (zölden világít természetesen :D )

    Szerintem GTX 970-ről megéri váltani.

    [ Szerkesztve ]

    “Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

Új hozzászólás Aktív témák