Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gomez86

    őstag

    válasz Fancy-boy #111 üzenetére

    Köszi, közben írtak a boltból hogy hamarabb mehetek, így be is szaladtam érte.
    Sötétzöldet választottam, mert az olyan semleges szín, de végre nem fekete mint minden telefonom mostanában.

    Eddig jópofának tűnik, kb azt kaptam mint amire számítottam. Ami kicsit meglepett hogy a kijelző betekintési szögei nagyon rosszak (kevés?). Persze nincs mihez viszonyítanom, gondolom ebben a huszonezres kategóriában kb ez megy, de azt vettem észre hogy tényleg csak az látja normálisan a kijelzőt akinek a kezében van a telefon. Persze ez nem katasztrófa csak meglepett/elszoktam ettől.

    Tetszik hogy viszonylag gyors és reszponzív, triviális a kezelése jellemzően.

    Ami tetszene, és kihagyott ziccer (a cikkben is benne volt így nem újdonság) hogy nem USB C-s a töltője, ebből a szempontból az általad linkelt jobb terméknek tűnik, bár +20k-t nem ért volna nekem ez, és ahogy írtad is a KaiOS nekem inkább hátrány mint előny, pedig a készítő gondolom extraként árulja a telefonnal.

    Szerintem jóban leszünk :-)

    "A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Új hozzászólás Aktív témák