Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz Peat;) #41 üzenetére

    Elore leszogezem, nem ertek a konzol jatekfejleszteshez, csak elkepzeleseim vannak. Adott egy ceg amelyik tobb platformra is fejelszt, mert ugye abban van a buli. Fejelszt egy jatekot XBOXra, elkesziti a grafikat, optimalizalja a cuccot ra. Ha kiadjak wii-re is, akkor azert nekik is cel, hogy a grafikai tudas minel kevesbe csokkenjen, gondolom. Azert azzal van rendesen melo. De abban igazat adok neked, hogy ha nem jon ki a jatek a ''nagy'' konzolokra, akkor kevesebb az osszehasonlitasi lehetoseg, es gyengebb grafikat is elvisel a kozonseg.

    A lenyeg, csokkenjen egy kicsit az ara (tudom hiu abrand), meg legyen vegre kaphato rendesen (remelem ez nem az), es megveszem. :)

    A masik dologgal teljesen egyetertek. Hiaba fejelsztik nekem a jatekokat x evig, hogy kiraly legyen a grafikaja, ha a story nem fog meg, nincs meg a jatekelmeny mint ami megvolt pl az altalad is emlitett Falloutban :) (multkor ki akartam jatszani 100%-ra de sajnos nincs ra idom :()

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Új hozzászólás Aktív témák