Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    addikt

    válasz Rony949 #47969 üzenetére

    Ezek a dolgok nem zárják ki egymást. Vélemények, cikkek, tesztek, YouTube videók és összehasonlítások. Én ha műszaki cikket készülök vásárolni, simán napokig, vagy 1-2 hétig foglalkozom ezekkel, és nem túl jellemző, hogy megbánom a választásom. Persze ebben benne van az is, hogy némileg beleásom magam a műszaki hátterébe is.

    Elég sokat foglalkozom ezekkel. Kicsit műszaki cikk mániás vagyok...

    Nagyon sok mindent le lehet szűrni a vélemények alapján. Például elektromos rollernél is csomó olyan felhasználói, illetve szervizes tapasztalat van, amit nem szabad figyelmen kívül hagyni.

    Még egyébként Alin is érdemes megnézni. Nem egy olyan burkolattal találkoztam, aminél többen is arra panaszkodtak, hogy nem jó helyen vannak a gombok kivágásai.

    Vagy éppen mikrónál többen is írták, hogy az egyik típusnál ajtó záró része nem a legjobb.

    Vagy mondjuk egy akkumulátoros porszívót úgy árulnak, hogy kiemelik mennyire jó az állati szőr ellen. Ami igaz is egészen addig, amíg nem rövid, erősebb szőrrel van dolga. (törpe tacsink van)

    A felhasználói vélemények azért jók, mert nem gyári adatok, nem kipróbálás alapján készülnek, hanem valós, akár több hónapos vagy több éves tapasztalatok után. Illetve úgy mondom, hogy van köztük ilyen is.

    Persze ezt is érdemes ésszel csinálni és elengedni a nem releváns tapasztalatokat, idióta véleményeket. Mert ahogy kamu pozitívból, úgy user error alapján született negatív véleményekből is sok van.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák