Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz Dvix #8000 üzenetére

    Nem tudom, hogy csak trollkodsz, vagy tényleg érdekel, de egyelőre feltételezem, hogy az utóbbi. :)
    Nintendo konzoloknál általában az exkluzív címek miatt éri meg megvenni őket, pl. az új Zelda és Mario semmi másra nem fog kijönni (oké, a Zelda még volt Wii U-ra, de Mario biztos nem lesz).
    Abban igazad van, hogy Steam Sale-en olcsóbbak a játékok (de pl. minden indie cuccot, amit már más platformon ki lehetett játszani, itt sem vesz meg mindenki), és a kijelző nem Gorilla Glass, de szerintem ennek ellenére mindenki boldogan használja itt.
    A storage-ból kifogyás ugyanúgy jellemző lehet PC-n és a többi jelenlegi generációs konzolon is.
    Én ugyan nagyon ritkán viszem bárhova, de mióta a gyerekem megszületett, azóta egyszer nem játszottam TV-n, az Xbox One-om is monitorra van kötve, a Switchben így külön tetszik, hogy a lakás bármelyik pontján játszhatok vele, ha van egy szabad fél órám - szerintem ez nagyon jó innováció a Nintendo-tól, hogy az adott konzol egyszerre asztali és kézi konzol is.
    Szóval, ha nem érted, hogy ez a termék miért nem jó, akkor valószínűleg nem te vagy a célcsoportja.

Új hozzászólás Aktív témák