Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drachoHUN

    senior tag

    válasz Vistaboy #46 üzenetére

    Milyen nehézségen játszol? Ezek az arany robotok nem csak itt vannak amúgy. Én a kicsit hackeltem csak, a nagyokat karddal vertem le. 9S-el.

    Forza JUVE!!!

  • morfondőr

    őstag

    válasz Vistaboy #46 üzenetére

    9S-el nekem sem tetszett annyira a játék, és a hackelés kontrollerrel is marha nehéz! Sajnos rá vagy utalva, mert sok esetben még így is könnyebb leverni az ellenfelet, mint fegyverrel. Én a rakétás pod-al operáltam, igaz egy-egy nagyobb boss-t nagyon sokáig tart legyőzni. Viszont azok a sztori elemek, amiket kapunk nagyon sok új információval bírnak, én ez miatt azért élveztem a második végigjátszást (a vége felé konkrétan leesett az állam). Most kezdem el a harmadik kört, csak az intróját néztem végig de már látom, hogy sokkal nagyobb durranás lesz! :))

    Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Vistaboy #46 üzenetére

    Jah, a hack-elés elég unalmas, PC irányítással meg főleg gáz. Nem is lenne nagy baj, ha 9S-nek két kardja lenne mint 2B-nek, és a hack-elés valami extra gombra került volna (bár kontrollerrel nemtom ezt hogy lehet megcsinálni, ugye...) Úgy vettem észre általános vélemény, hogy emiatt 9S-szel nem szeretnek annyira játszani.

    Én bevallom őszintén ezt a problémát néhány frusztráló próbálkozás után úgy oldottam fel, hogy ha nehéz hack-elés-re volt szükség akkor easy-re állítottam a nehézséget. Ezt nemtom próbáltátok-e már, de ez tényleg annyira könnyű, hogy szinte helyetted játszik a játék, ez a hack-elésre meg különösen igaz, kb nem tudnak eltalálni meg akkor is célba találsz ha nem jól célzol. Kb súrolja a csalás szintjét, annyival könnyebb, de alapból nem érdekel ez a hack-elés dolog, nem ebben a részében kerestem a kihívást a játéknak, úgyhogy nem bántam. Annyi, hogy easy mode-ban automatikusan átkonfigurálja a játék a chipkészletet, így érdemes egy külön konfigurációt készíteni direkt erre a célra, és erre váltan mielőtt easy-re raknád a játékot, hogy ne az alapból használtat csessze el a játék.

    "(#49) drachoHUN"

    Ezt nem mondhatod komolyan. :DDD Amúgy szvsz kellett az oda, ha valaki "szűzen" játssza a játékot és nem tudja, hogy a Route C teljesen más, akkor lehet hogy Route B végén abbahagyta volna mert azért Route B részben tényleg Route A újrajátszása. Szóval vagy ki kellett volna írni, hogy "kiccsávó, ne menjé sehova mert a Route C teljesen más mint amit eddig láttál sztorit/küldetéseket tekintve)" vagy összevágni valami trailer szerűséget és azzal fokozott nyálelválasztást generálni. Utóbbi nyilván hatásosabb volt. :DDD

    MÁS:

    Az ugye megvan, hogy Emiltől nem csak vásárolni lehet (spoiler gomb híján csak ezt írom), plusz tényleg van egy lakhelye is egy elég nagy barlangban? (nem a lunar tear-es helyszín)

    Na meg az amusement park-ban is van egy secret boss.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák