Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoty4

    őstag

    válasz tiv61us #357 üzenetére

    hát 1 hónappal ezelőtt azt mondtam volna, simán bejuttok a PO-ba, de msot feltámadtak a szentek 4 győzelem zsinorban, melyek között van meglepetés is. Még szezon előtt fogadtam egy saints over 9-et, amit már elkönyveltem bukónak, de most azt mondanám legrosszabb esetben is csak push lesz. Nagyon jó a sorsolása a New Orleansnak.
    A tietek se olyan bonyolult: jövő héten veritek a Falconst, aztán elkapjátok a rézbőrűeket. Utána "remélem kikaptok a saintstől" ha Schaub nem épül fel, mindenképpen veritek a texanst, utána megint atlanta. SF ellen se bocsátkoznék jóslásba, az is abszolut 2esély, és végül jön a carolina, öreg Winnie nem hiuszem hogy képes lenne győzelemre vinni a párducokat ellenetek. Szerintem 2 cspat is továbbmehet a csoportotokból, de a washingtont mindenképpen vernetek kell! 9-10 győzelme lesz szerintem a Bucksnak meg a Saintsnek.
    A detroit játszik a Giants-el, ott egyikük bukk egy győzelmet aztán a det játszik brett apóékkal , valszeg ott is a lions bukik és még velük a 17. héten is meetingelnek. Majd mennek minnesotába, ahol most is zakót kapott a chargers, aztán a dallasszal játszanak, utána chargersel játszanak, ami akkor már a SD-nak is mindenképen kelleni fog ha PO-zni akarnak
    A lions csalóka, jól áll most, de nem lesz PO-s
    A giants még akiktől félni kell: ők is Dallassal, ugye detroittal, minesotával, chicagoval (akik azért 1x már csak képesek lesznek verni vkit:S) majd Phily, Washington, Buffalo és végül Pats.
    A Saintsnek meg a Tampának jobb a sorsolása, mint a most WC helyen állóknak, Szerintem az egyik PO-s a másik WC-os helyen végez, GO saints, go Bucks :K
    És persze GO PATS :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák