Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Bad Pritt #12350 üzenetére

    Ja, nekem négy éve volt már itt gamepod-on az, amikor kivertem a cirkuszt, mivel a "kedves tesztelő" nem játszotta végig a játékot. Szóval ez nem újkeletű dolog. Biztos a "rohanó világ" hozadéka ez is. ;]

    De tök érdekes, hogy lehúzás az mennyire ritka nem?! Gollam szintű kivételek vanna, de azok extrém esetek. Starfield mennyi lenne reálisan 6? Forza Motorsport jelen állapotában 5? Diablo IV azzal a tartalommal, hiányosságokkal, amikkel megjelent. 7?

    Ez az értékelősdi egy nagy sz*rcunami, ami magát gerjeszti. Lehúzás csak a közönség részéről van, de az is értékelhetetlen, mert ott meg a review bombing a "menő". Elcseszett az egész. Felesleges is foglalkozni vele. Aki tapasztalt, az tudja, hogy mit vegyen meg, mivel játsszon. Aki kezdő, az meg megfizetni a tanulópénzt.
    De még így se könnyű, mert én tapasztalatnak tartanám magam, mégis bánom a Diablo IV és a Forza prémium pass árát is. :D Mert igazából az egész gaming ipar állapota, szöges ellentétben áll az értékelésekkel. Semmi se jelenik meg készen, tartalmasan, vállalható állapotban.

    Kivétel a Baldur's Gate 3.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák