Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz adamssss #7 üzenetére

    Első órákban a középső HD csomaggal nekem is elég gyengének tűnt. Aztán átváltottam 4K csomagra, meg lehet idő kellett, hogy a jobb minőség is elérhető legyen.

    Van pár hasznos leírás:
    pécés böngészőkben lehet debuggolni, hogy milyen minőségek érhetők el és lehet az is nézni, hogy épp mit játszik. [link]
    ctrl + alt + shift + s = stream választó
    ctrl + alt + shift + d = mutatja az aktuális paramétereket

    Valahol olvastam, de saját tapasztalat is, hogy Firefox és Chrome böngészőből nem is kínálja fel a 720p / 3Mbps feletti minőségeket. Win alól az Ms féle böngészőkben jelent meg az 1080p/5.8Mbps és valóban használja is. De kell vagy 5 perc mire indítás után felmászik az sd felbontásról fullhdig. Fullhd-ban tényleg elég meggyőző, a 720p is egész jó, az sd az gyengébb mint a mindigtv szerintem.

    A ponyvaregény és a dexter péládul elérhető fullhd-ban. De nem minden, mert például az i am legend 720p/1.75Mbps minőségben van legfeljebb. 4K-hoz nem volt eddig szerencsém (már hogy fel sem kínálta, de lehet mert a kijelzőm fullhd "csak").

    Android alól pedig a legtöbb készülék csak 480p minőséget kap, pár eszköz 720p-t, még kevesebb fullhd-t [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák