Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Something_ #35 üzenetére

    Nekem nagyon bejönnek kinézetre, és nagyon kényelmesnek éreztem (ráülve). Emellett megbízható japán technológia, szóval csak megy, és megy...:R Ha rendesen karban van tartva, szerintem kimegy a világból is.:))

    Ki kell próbálni, rá kell ülni, menni kell vele egy kicsit.:K Méretre amúgy nem olyan hatalmas, legalább van rajta lábtér.:D Ahogy írták: egy nagy Burgi sokkal durvább, aztán van, aki azzal is nyomja városban. (Nekem mondjuk ránézésre már túl nagy lenne ide, de nem ítélem meg addig, amíg nem próbáltam.) Ha esetleg mennél próbakörre, szívesen megyek veled kibickedni: mindig is szerettem volna kipróbálni egy 250-es Maját.:DDD

    Kesztyűvel kapcsolatban: 18K-ért vettem egy JÓ bőrkesztyűt (asszem az is Prexport, talán azon belül Pro Race), ami már 5 éve hibátlan. Szóval nem biztos, hogy érdemes nagyon lejjebb adni, mert van, ami egy szezon alatt szétmegy (AndrewTdi mutatott olyat:B), és azért nem kerül az sem ötödébe, sőt.:( Ezen meg tök jó protektorok is vannak, mégis kényelmes is. Jó cucc, na. (Nem tudom linkelni, mert már nem él a link, de ha összefutunk esetleg, akkor meg tudom mutatni, milyen.:D)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák